Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 295-300cc csepp alaku implanta...

295-300cc csepp alaku implantatumja van valakinek? En most keszulok mutetre es ilyet kapnek velemenyek? Ha tudtok jo lenne kepeket ha kuldenetek

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
és miért csepp alakút akarsz vagy az orvos tanacsolta ezt?
2013. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert a csepp alakù sokkal termèszetesebb. ès ha a kèrdezo nem teljesen "deszka", akkor nagyon szèp lesz az eredmèny
2013. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen a doki javasollta a csepp format...szerintem kor jobb lenne mert vekony vagyok 45kg...
2013. dec. 8. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is most lesz mutètem, 325cc kor alaku szilikont kapok.

az èn orvosom nem is hasznàl csepp alakù implantàtumot, mert ha az elfordul-elmozdul, baromi csùnya lesz. lehet, h termèszetes a formàja, de ha vèkony vagy, akkor plàne a kor alakù lenne jobb, h a melled felso felèt is kitoltse valami, nem csak az alsòt. ha lehet, szerintem kèrj cserèt a dokitòl!

2013. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!