Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire fáj a hasplasztika?...

Mennyire fáj a hasplasztika? Megéri a fájdalom az eredmény érdekében?

Figyelt kérdés
Döntenem kell hogy megyek -e hasplasztikára, de nagyon félek a fájdalomtól, és hogy nem tetszik majd az eredmény, a hegek nem lesznek szépek, vagy valami más miatt nem leszek elégedett és akkor majd nagyon megbánom.
2014. jan. 3. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia, nekem az a vèlemènyem, hogy inkàbb sportolj! Tudom, baromira nem ezt akarod hallani....nèzd vègig a videòt :)

http://www.youtube.com/watch?v=GTalCAmC0Vw

2014. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Sportolok, de a hasam szétszakadt, szét mentek a haránt izmok terhesség alatt és kicsit a bőr is lóg. Na most ugyebár az a gond hogy nincs az a torna ami ezt helyrehozná sajnos.
2014. jan. 7. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
szia :) én is a sport mellett szavaznék,szebb lesz a végeredmény.szeretném veled megosztani anyum barátnője hogy járt a hasplasztikával: Győrben csináltatta,és mindig szétnyilik neki a seb :/ 3szor visszakellett neki mennie újból megcsinálni a varrást :/
2014. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj,most látom,hogy mi a probléma.még annyit tudok segíteni,hogy a családi könyvklubban lehet kapni egy könyvet,ami egész plasztikáról szól.minden plasztika előnye hátránya benne van,meddig fáj,milyen hegek vannak,azok meddig látszanak intenzíven stb :)
2014. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem szépen hegesedik a bőröm, császárral szültem a fiam, de már nyoma sincs, föleg ha le is barnulok nem látszik. És bugyi vonalban van a heg.
2014. jan. 7. 14:35
 6/8 anonim válasza:

Én láttam két csajnak a hasplasztikáját..........SOHA NEM CSINÁLTATNÁM MEG. Két külön doki csinálta nekik,a nevüket nem tudom,de egy vagyonba került. Nem tanga vonalban van a vágásuk.Kilóg oldalt a csípőjüknél,hát..

Azért,persze menj el egy konzultációra..ki tudja,lehet neked nem teljes plasztikát csinálnának.

Azt mondták baromira fájt nekik,de szerintem ilyenkor mindenki lazán kibírja,tudod: a szépségért stb.:))

2014. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam kontrollon és nekem meg lehet csinálni a szeméremdomb felett pár cm-el, szóval nem látszik majd ki, elvileg. Már megvan az időpontom, köszönöm hogy válaszoltatok.
2014. jan. 15. 14:07
 8/8 anonim válasza:
Szia mennyire fajt?
2015. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!