Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ebben az esetben támogatja a...

Ebben az esetben támogatja a TB a hasplasztikát?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van, mindhárom császárral született.

50-53 kg körül mozog a versenysúlyom (szó szerint, sportoló vagyok).

Sajnos mindhárom gyerkőcömmel felszedtem kb 25 kg-t.(150 cm vagyok, olyan 76-78 kg-val mentem szülni).

A sport és diéta miatt mindhárom terhességem után extrém gyorsan leadtam a súlyfelesleget, amit a bőröm nem tudott követni, így elég ronda kötényhasam van, hiába, hogy nem vagyok kövér és hiába a rengeteg sport.

Azt hallottam, h x kg fogyásnál már ebben az esetben tb támogatott a dolog.

Viszont nincs bejegyezve mennyi voltam csak a terhességi kiskönyvben és a zárójelentésen.Ez elég?Elfogadják ezt a dokumentációt?

A másik, hogy nagyon durva köldöksérvem van évek óta, az a tipus ami már ruhában is látszik, akkora a sérv mint egy dió (héjastól :)) )

A sport miatt egyébként is meggyűlik vele a bajom, elvileg ezt már műteni kéne.Erről is hallottam pletykát, hogy ha köldöksérvműtét van akkor van lehetőség azzal együtt az ingyenes hasplasztikára.

Tudtok erről valami közelebbit?Hol kellene utánajárnom?(Egyébként kb mennyi egy hasplasztika ha nem támogatja a TB?)

Köszi a válaszokat előre is!



2013. nov. 19. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
25 kg még messze nem az a kategória amit a TB támogatna sajnos.
2013. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, az lemaradt hogy rohadt drága, mint egy mellplasztika kb, 4-500e-től.
2013. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem.Kár.Azért gondoltam rá, mert mint írtam 150 cm cagyok.25 kg pedig ezzel a magassággal igen terebélyes és igencsak lógó bőrt hagy maga után.Más az is ha egy 170-180 cm-es emberen van (volt) ennyi, ott jobban eloszlik és nem is okoz a fogyás akkora "kárt"...Na mindegy akkor, köszi a választ.
2013. nov. 20. 08:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődj utána jobban. Úgy tudom nem kg-ban adják meg, hogy mennyit kell fogynod a támogatott hasplasztikához, hanem %-ban.
2013. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek sportoltál akkor annyit ha nem akartál ennyit fogyni?
2013. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 éves korom óta sportolok.Soha nem a fogyás miatt tettem, nem volt rá szükségem.És nem írtam, h nem akartam ennyit fogyni.Persze, h akarta, hisz amit felszedtem azt le akartam adni, de mivel amúgy is visszamentem edzeni lement az anélkül is, hogy kifejezetten ez lett volna a célom.Itt nem a fogyáson van a hagsúly, hanem azon, hogy várandósan soha nem tudtam kontrollálni a hízást és pikk-pakk felszaladt 20-25 kg.Mindhárom terhességem alatt.Namármost nyilván ezt nem akarja megtartani az ember.A bőrpedig ekkora pocaknál kinyúlik és ha gyorsabban megy le (de akárhogy is megy le ekkora fölösleg) nem tudja követni, így ott marad.Ennyire egyszerű a képlet.Hallottam erről a lehetőségről, kíváncsi voltam igaz-e, mert ha jár a tb akkor persze, h kihasználom.Ha nem, akkor kifizetem, ennyi:)
2013. nov. 21. 08:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem fog fizetni a tb. Egyébként meg nem bántásból, de nem kell 25-kg-okat felszedni terhesség alatt. Az nagyon sok. Oda kell figyelni és akkor csak 10-15 kg jön fel. Az meg a másik, hogy nem kellett volna azonnal diétázni és sportolni vagy csak nagyon minimálisat és akkor fokozatosan megy le. Akárhogy is nézem, ez azért a te hibádból alakult ki.
2013. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha TB-re nem is lehet, nekem megcsinálták úgy, hogy sérvműtétnek írták ki, de plasztika volt. Ha ráadásul sérved is van, neked is el lehet intézni. A doki 80 ezret kért. Maradt heg, de egymillió százalékkal jobban nézek ki, mint előtte, és egy percig nem bántam meg, hogy megcsináltattam.
2013. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Csináltattál hasplasztikát?

Ilyen fogyás után már támogat a Tb. Ha még nem csináltattál kérdezz utána.

2014. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!