Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha valakinek szilikonos a...

Ha valakinek szilikonos a melle, akkor időközönként cserélni kell a szilikont?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
most már nincs ilyen nem kell cserélni csak ha baj van vele, én is akarok és kérdezgettem azért tudom
2014. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Edit109 válasza:
Én is most akarok csináltatni szilikon melleket ,csak még nem tudom pontosan melyik dokinál ,szeretném ha örökös lenne vagyis úgy 20 év ,van valakinek egy jó tapasztalata ,aki már meg csináltatta ,melyik doki ?
2014. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bizony cserélni kell. Nem a szilikon miatt, hanem azért, mert a mell bőre nyúlik az évek során, ha szilikonnal van terhelve, akkor még jobban. Ha azt akarod, hogy ne lógjon egy idő után, akkor 8-10 évente ki kell cserélned egy nagyobbra, ami ismét kitölti a teret és jó alakúvá teszi a melleket. Pamela Andersonnak azért ekkorák a mellei, mert neki már több ízben kellett cserélnie nagyobbra. Ez egy ilyen buli, jobb ha tudod, mielőtt belevágsz.
2014. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,én 7 év utan cseréltetem,mert mott picit,de nem zavaróan lóg,csak én látom,de jó lenne maugy még most is,csak nekem már nem tetszik,meg nagyobbat szeretnek.

viszont én nem hordtam melltartót,amit kellett volna.

igy sztem ha valaki melltartót hord rendesen,nem lóg meg neki,vagy nem ennyire.

2014. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha semmi baj nncs vele ès te is elègedett vagy akkor nem kell cserèlni!!!! ez egy jò biznisz a dokiknak, meg alibi a csajoknak, h a megunt cicit nagyobbra cserèljèk. a dokinak meg lòvè ès munka ugye..... az èn orvosom korrekt volt ès ezt elmondta. ha semmi problèma a cicikkel, akkor sokkal tobbet àrthatunk egy ùj mutèttel! szòval lèpjunk màr tùl a tèvhiteken!
2014. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!