Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikonolajjal töltettem a...

Szilikonolajjal töltettem a számat, és jobb oldalt lent mintha vastagabb lenne, meg lenne keményedve. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
3ampulla van felül, nem teljesen csomót érzek, inkább mintha nem oszlott volna el teljesen. olvastam interneten, hogy ezt kivágják,de igazából engem nem zavar, nem látszik, így nem vágatnám ki, de ha esetleg van valami alternatív megoldás, mint pl szétmasszírozás, azt megcsináltatnám. Mit tegyek? Járt így más is?

2014. jan. 10. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, de sokkal rosszabbul éjszaka kipukkant a szám és azóta selypítek is, alig merek megszólalni mások előtt. Szégyellem magam, hogy így kitoltam magammal.
2014. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ne viccelj, hogy tud az kipukkanni? azért nekem nem ennyire vészes, nem feszül.

ha pedig gúnyolódásból írtad, hogy megérdemlem, amiért töltettem, tudd, hogy nyúlszájjal születtem, és egész életemben csúnya volt a szám, szerettem volna, ha esztétikusabb látványt nyújt...

2014. jan. 10. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne megoldás, ha megkérdeznéd az orvost, aki feltöltötte? Az is lehet, hogy ez normális reakció, később javul, stb, (nem értek ehhez, ne haragudj, csak igyekszem segíteni :D)
2014. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutass róla képet!
2014. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 ampulla sztem baromi sok,nekem is volt h összecsomosodott,de utana eltüntek valahogy.

az orvoshoz nem tudsz visszamenni?

de amugy ez a szilikonolaj hatranya h becsomosodik.

a dokinak kellett volna szetmassziroznia,de ez meg friss avgy mikor csinaltattad?

2014. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!