Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vegeznek mar Magyarorszagon...

Vegeznek mar Magyarorszagon szemszin valtoztato mutetet? Ha igen, melyik orvos, es hol?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek olyan kommentarokat hogy hulye vagyok, ha megcsinaltatom es hogy megvakulhatok, es inkabb fogadjam el magam:D a kerdesre valaszoljatok legyszives, koszonom!:)

2014. jan. 27. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen! Az orvos neve KONTAKLENCSE! Amugy boccs de nemhiszem es semmi ertelme nincs mivel van ra jobb megoldas amit emlitettem...Es amugy ha kulfoldon van is rohadtdraga lehet...Es nem kioktatni akarlak
2014. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom kétféle műtét van. Magyarországon tuti nem csinálják. Azt hiszem németországban igen. Az edjik hogy beültetnek egy színes lencsét. A másik hogy leégetik a szivárványhártyát. A második eljárás lényege hogy mindenkinek kék a szeme csak fölötte van más szín minél többet égetnek le annál világosabb kék lesz a szeme. Erről a kettőről tudok. Mind a kettő nagyon veszélyes.
2014. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szemedből kettő van, mert ha elrontják a műtétet, akkor fehér bottal fogsz közlekedni, és akkor nem a szemszíned lesz a gáz, hanem az egész életed.

Mindenkinek olyan testi tulajdonságai vannak, amiket megörököl.

De ha színt akarsz változtatni, akkor színes lencse.

2014. febr. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!