Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ezzel lehet magasságot növelni?

Ezzel lehet magasságot növelni?

Figyelt kérdés

[link]

Azt írja embereken is alkalmazzák, de ezzel lehet nőni?

Valaki nem tudja hol ki és mennyiért vállal ilyet?



2014. febr. 3. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem egy pszichológus olcsóbb.
2014. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Predator14004 válasza:

Igen alkalmazzák és nőni is lehet vele.De én nem ajánlom mert 1.Az Úr tökéletesen olyanra teremtett téged amilyenre akart nem hibázott azzal hogy alacsony vagy 2.Iszonyú fájdalmakkal jár 3. Drága 4. Aránytalan lesz a tested és a lábad

Összegezve egyetértek a fenti kommentelővel egy pszichológus olcsóbb és nem fáj mert aki ilyen úton akarja növelni magát annak baj van az önértékelésével és ezen túl úgy néznél ki mint egy gólya lábon álló bohóc,de igen akár 20 cm-t is nőhetsz vele (persze szőrnyű fájdalmak árán)

2014. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem elég lenne 2-3cm
2014. febr. 7. 16:08
 4/11 A kérdező kommentje:
szerintem az nem feltünő
2014. febr. 7. 16:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz! eltöretnéd a csontjaidat? Az már sosem lesz olyan szilárd, mint volt. Frontérzékeny leszel egész életedben. 1-2 centit rendszeres függeszkedéssel is el lehet érni és a gerincednek is jót tesz.
2014. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De az meg is marad? Vagy visszacsuklik?
2014. febr. 7. 23:35
 7/11 anonim válasza:

jajj istenem ne legyél ilyen buta.

Inkább tanulj szorgalmasan, hogy ne égesd le magad legközelebb

Amúgy két kérdésemre válaszolnál?

hány cm vagy, és hány éves?

Én22 leszek, és 155 centi vagyok.

Nálam kevés alacsonyabb ember van, mégse zavar.

A fik szerint cuki vagyok, a lányokat meg nem érdekli.

Az egyedüli negatívuma az alacsonyságomnak hogy szinte mindig meg kell kérem valakit, ha valamit magas helyről szeretnék leszedni. Itthon barátom segít idegen helyen meg legalább egy kis kommunikáció alakul ki idegenekkel és ha hiszed ha nem pl volt olyan, hogy egy kedves barátomat így ismertem meg, hogy bevásárló központban nem értem el a felső polcot, segített aztán megint találkoztunk, megint segített, és kialakult egy olyan kommunikáció, hogy a mai napig jóban vagyunk.

Nem kell ezt olyan drasztikusan nézni.

2014. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem köszönöm.
2014. febr. 8. 16:22
 9/11 anonim válasza:

hmm...

Akkor maradj hülye, menj kórházba, töresd el a lábad 10 helyen 2cm-ért szenvedj, meg lábadozz kb 1, vagy több évig életed végéig, legyél te a család házi meteorológusa, aki megmondja, hogy épp hideg vagy meleg front jön, vállald a fertőzés veszélyeket, ha neked ez jól esik.

Én pont lecarom, hogy mit csinálsz, felőlem vonat alá is mehetsz, mert depis vagy az alacsonyságod miatt.

Írtam egy tanácsot, meg biztatni akartalak, hogy fogadd el magad erre fel te ezt kioktatásnak veszed.

Ha ennyire sötét vagy, hogy nem bírod felfogni egy szöveg értelmét, és azt kivenni belőle amit mondani kara másik, az nem az én bajom.

Hajrá, műttesd meg magad, úgyis ezt akarod látni, hogy ezt írják.

gyerünk, mindent bele, sokkal jobb lesz utána az életed.

2014. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

hopp, veszőhiba...

....töresd el a lábad 10 helyen 2cm-ért szenvedj, meg lábadozz kb 1 vagy több évig ,életed végéig legyél te a család házi meteorológusa...

2014. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!