Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ekkora cicit érdemes plasztiká...

Ekkora cicit érdemes plasztikával növelni szerintetek?

Figyelt kérdés

Elég kicsik a melleim, körülbelül 14 éves korom óta nem nőtt semmit.. 70A-s melltartót hordok és persze, push up-al nagyon szépen tudok akár 2-3 méretet is csalni és azzal szép nagynak tűnnek, de ha leveszem akkor az elég nagy csalódás :D

Egyébként feszesek és formásak, azzal nincs baj, de kicsik:( És ez engem nagyon zavar. Az egyik barátnőm is most csináltatott magának melleket, neki is kicsi volt és gyönyörű lett. Egy másik barátnőmnek viszont HATALMAS cicije van, na ő csak kiteszi és 2 percen belül elér vele bármit:)


Kerestem a neten képeket, ugyanekkora az enyém is most:

[link]


És kb ilyenre csináltatnám:

[link]


Milyen méretű implantátum kellene ehhez? És nem nyúlna meg nagyon a bőr a hirtelen növekedés miatt?


2013. febr. 26. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit linkeltél, azok nem A-s méretű mellek. Inkább B-s.

Ekkora méretű melleknél, ha szép feszesek, formásak, én már nem látom értelmét a plasztikának.

2013. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez A-s:

[link]

2013. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Eszedbe ne jusson, szép melleid vannak! :)
2013. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem érdemes. Nekem még nagyobb van, mint amit szeretnél, és csak bajom van vele :) Párom persze imádja, de hát 10 férfiből 9-nek tetszik a nagy, de nem már undorítóan nagy mell. 10 kisebb mellű nőből 9 pedig csak miattuk akar igazából nagyobbat, hiába hangoztatják, hogy maguk miatt. Nem, csak azért, mert tudják, hogy a férfiaknak ez általában jobban tetszik, és azt hiszik, hogy így, kisebb mellekkel nem vonzóak, sőt. 10 nagyobb mellű nőből 9 pedig kisebbet szeretne igazából, mert kevesebb a gond vele, egyszerűbb sportolni, és a férfiaknak is kevésbé okoz gondot egy mélyebb dekoltázsú ruha esetén a szemkontatkus fenntartása :)
2013. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a méretű mell, ha még formás is tökéletes, ne változtas, ha csak nem tudod így elfogadni magadat.

Nekem is volt párom, akinek gyönyörű és ennél kiseb mellei voltak, ő mégis folyton elégedetlen volt.


szerintem a műtét árából menj el nyaralni, vagy költsd valami hasznosra.

2013. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen, hogy a plasztikát ÉRDEMES-e csináltatni. Ha akarod, megcsináltatod. Ha úgy érzed, attól éreznéd szebbnek, elfogadhatóbbnak és nőiesebbnek magad, hogy megcsináltatod, akkor csináltass meg, de csak azért, hogy másoknak megfelelj vele, és mert mások azt mondják, hogy "érdemes" lenne megcsináltatnod, azért eszedbe ne jusson pénzt költeni rá. Személy szerint nekem sokkal jobban tetszik a kisebb mell, mint az, amit linkeltél utoljára, ráadásul az első linken lévők sem A-sok, inkább B-sek. Lehet rossz melltartót hordasz, és csak azért, mert a melltartód mérete 70A-s, ne csináltasd meg. Egyébként meg nem igazán értem ezt a felfogást, hogy "Neki milyen jó, kiteszi a két cicijét és máris eléri, amit akar". Milyen pasit akarsz magad mellé, aki a két melledet veszi észre, vagy aki értékel téged, mint embert? Gondolom te sem szeretnéd, ha két nagy mellet látnának benned a férfiak. Ha megcsináltatod, magad és saját nőiességed miatt csináltasd meg, ne a pasik és a barátnőid miatt.
2013. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
70-es hátmérettel marha vékony lehetsz, ahhoz meg aránytalan a nagy mell, az aránytalan meg sose volt szép. Persze te tudod... de nem éri meg. A mellméretnek semmi jelentősége. Nem emiatt lesz valaki jobb, szebb, okosabb... de ha te ezt hiszed, meg mellekkel akarsz elérni bármit is akkor hiába beszélek neked... úgyse érted.
2013. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Doruss ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Habár erről mindenkinek más a véleménye. De a természetes sokkal jobb, ami plasztikáztatva van azon nagyon látszik, túl természetellenes. Meg aztán, ha egyszer gyereket is akarsz, akkor úgyis nagyobb lesz. Jó, tudom akkor már nem mész vele semmire, de akkor is. Sok kismellű nő él a világon, és ugyanolyan eséllyel találnak megbízható párkapcsolatot.
2013. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hova akarod növelni? tökéletes
2013. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Teljesen normális a tied is. Kár hozzányúlni.
2013. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!