Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kiskorúnak plasztika?

Kiskorúnak plasztika?

Figyelt kérdés
Lehetséges szülői aláírással?Most vagyok 17 éves és csak normális válaszokat szeretnék.

2014. febr. 17. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mit szeretnél plasztikáztatni?
2014. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Még felnőtt korban is.Fogadd el magad inkább!
2014. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na de mit? :)
2014. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Nem mindegy, hogy nagy műmelleket szeretnél vagy pedig az elálló füledet szeretnéd korrigálni.
2014. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem nagy műmelleket szeretnék,hanem csak olyat ami arányos lenne az alkatomhoz..Könnyű mondani,hogy fogadjam el magam de így nem érzem magamat teljes értékű nőnek,megkeseríti a minden napjaimat,mindegy hogy most vagy később de ezen mindenképpen változtatni szeretnék.:)

Körülbelül elől deszka hátul léc vagyok szóval ez nem csak egy amolyan ribis hiszti

2014. febr. 17. 18:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Felesleges, mert még nagyon sokat változhatsz, külsőleg is és a gondolkodásod is.

Nekem is pici, tini koromban zavart, aztán ahogy idősebb lettem és rájöttem, hogy így is érdeklődnek irántam a férfiak, már nem zavart. Soha egyetlen barátom sem bánkódott amiatt, hogy kicsi, sőt tetszett nekik, hogy kis formás.

Ha meg valaki csak úgy akarna veled lenni, ha nagyobb melled van, az nem is téged szeret, csak egy testet.

Az egészségedet nem szabad ilyen miatt kockáztatni. Ha megcsináltatod, akkor x évente cserélni kell, az mindig műtéttel, altatással, kockázattal jár. És persze bármikor okozhat problémát közben is.

2014. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
18 alatt nem csinálnak, a Magyar Orvosi Kamara ezt nagyon szigorúan veszi. Nincs orvos (max kókler), aki aki az engedélyét kockáztatja ezért. Normális sebész egyébként sem csinálja meg 20-21 év alatt, mert eddig alakulnak ki teljesen a testarányaid.
2014. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Veled egykorú vagyok, de nekem plasztikával nem tetszenél... deszka alak még mindig jobb. Nem mindenkinek tetszik az a nagy mell, fenék. Sőt kijelenthetem, hogy még nekem tetszik is a deszka alak. Ha pici a mell, pici a fenék és szép formásak akkor nincs semmi baj vele.

Ne plasztikáztasd magad, semmiféleképpen!

2014. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Veled egykorú lány vagyok, picik a melleim, ráadásul csúnyának is tartom őket. Nem formásak, nem szépek, de! Van egy párom, akinek az elmúlt pár napban örömködtem egy kicsit, hogy a fogamzásgátló miatt enyhén meg vannak duzzadva a melleim, ezért nagyobbak is - mind látványra, mind érintésre észre lehet venni. Nem sokkal duzzadtak meg, de azt mondta, hogy ha nagyobbra duzzad, akkor hagyjam abba, és ne szedjem tovább, mert ő így imád, kicsi mellekkel, ahogy vagyok. Persze, ha nagyobb lenne a mellem, nem dobna, de szereti a kis melleket, és hidd el, nem ő az egyetlen ilyen férfi a világon.
2014. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mindjárt 18 vagy, addig szerintem bírd ki, meg azért nem lesz egyszerü megy győzni őket szerintem, főleg ha nem úgy álltok anyagilag
2014. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!