Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon nagyon elégedetlen...

Nagyon nagyon elégedetlen vagyok az orrommal, széles is, és hosszú is, és az alja is lelóg kicsit. Elment az önbizalmam miatta, egy nulla lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira kisebbségi komplexusom van emiatt... az a legrosszabb az egészben az,hogy még csak 14 ÉVES VAGYOK, és lány!! Az orrom miatt teljesen azt érzem,hogy már nincs is egyáltalán szép arcom, elvesztettem a régi baba arcom. Olyan szintem nem vagyok vele megelégedve, hogy már haj a lelkemnek ha belenézek a tükörbe...

Körülöttem a barátnőimnek mindegyiknek szép, csinos , pici orra van....nekem meg..borzalmas.

Nagyon-nagyon meg szeretném műttetni, csak az a baj hogy még túl fiatal vagyok. Belegondolni is szörnyű,hogy ílyen orral fogok élni felnőtt koromig?! ugyanis az arc karakterét legmarkánsabban az orr mérete és formája határozza meg!!

Mit tegyek? Már nem tudom szeretni önmagamat..súlyos.



2014. febr. 26. 17:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a haj helyett fáj*
2014. febr. 26. 17:37
 2/13 anonim válasza:
100%
Először is nyugodj meg. :) Nekem is elég gáz orrom van, szintén kb. 14 éves korom óta. Most 24 vagyok (fiú). Nekem sikerült vele megbarátkoznom. Nehéz tudom, de ne ezen kattogj folyton. A műtéttel még úgyis várnod kell szerintem minimum 20 éves korodig. Addig gyűjtögess rá. :D Én is megakarom majd csináltatni a közeljövőben, elsősorban nem az alakja miatt, hanem az orrsörény ferdülésemből adódó problémák miatt (kicsit nehezen kapok néha levegőt, főleg fekve, éjszaka)... de akkor már egy füst alatt a külsejét is rendbe rakatom. De ha nem lenne vele belül probléma, szerintem így hagynám. :) Az értelmes, intelligens emberek úgysem a külsőd alapján fognak megítélni. A felszínesekkel meg nem kell foglalkozni. Bár "gyerekként" ez kicsit húzós tudom, de idővel majd könnyebb lesz. :) Csak ne vessz el ilyen huszadrangú dolog miatt. Addig is koncentrálj a tanulásra és sportolj valamit, úgy majd pikk-pakk eltelik ez a pár év. Sok sikert a továbbiakban!
2014. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
*orrsövény
2014. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Fel a fejjel, kislány! Nézegess olyan hírességeket, akiknek karakteres az orruk, és mégis sikeresek, szépek. Orrplaaztikát meg úgysem csinálnak 18 éves korig, azután meg (ha még mindig zavar) megcsináltathatod.

Addig is utánanézhetsz különféle sminkelési trükkökknek, amelyekkel bbefolyásolhatod az arcod karakterét, ez jó játék is egyben. Még egy trükk: egy divatos szemüvegkeret (lehet nulla dioptriás is) teljesen meg tudja változtatni az orr vonalát optikailag. (Nekem is van egy nullás, és néha hordom csak úgy a jó kinézete miatt, na meg okosabbnak is tűnök tőle. :) )

2014. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:')))
2014. márc. 1. 07:21
 6/13 anonim válasza:

Nagyon szívesen! :)

Illetve - esetleg - vannak még olyan, most divatos ázsiai eszközök, amelyek azt ígérik, hogy műtét nélkül formázzák az orrot, mint a fogszabályzó. Ezek valószínűleg nagyrészt átverések, de mivel a Te szervezeted még fejlődésben van, a nózid biztos jobban alakul, mint egy felnőtté, esetleg egy próbát megér, HA nem drága.

Az eBay.com-on körül lehetne nézni ilyen eszközök után, hátha ott van ilyen olcsó pénzért. Ha érdekel, keresek neked...

2014. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 manó1235 ***** válasza:
ne aggódj nekem meg Mátyás király orrom van 20 éves lány vagyok családi vonás aputól örököltem de már megbarátkoztam vele persze néha vannak rosszalló beszólások de senki sem tökéletes.. én ilyen vagyok és elfogadom magam az h más mit gondol meg nem is érdekel :)
2014. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy majd én is megbékélek vele:) de jó lenne:):)
2014. márc. 5. 18:38
 9/13 anonim válasza:
Nekem is nagyon csunya orrom van ...20éves lány vagyok de ugy igazábol nemrég kezdtem észrevenni h milyen undorito :D baratomnak olyan helyes kis pici orra van nekem meg,pfff... És mennyit ront az egész arcon.fuj azota nagyon utálom,én is gondolkoztam plasztikán,na de nemtudom...
2014. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ugye? én is csak ezen vagyok elkeseredve, hogy teljesen elrontja az arcom szépségét, hiszen középen van, mindenkinek az tűnik fel először, stb. stb. :(

de neked legalább van egy barátod aki ezzel együtt szeret:') úgy érzem nekem már soha nem lesz..

2014. márc. 7. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!