Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Donatella Versacenak volt-e...

Donatella Versacenak volt-e már plasztikai műtéte vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha igen, pontosan mi?

2014. febr. 27. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nézz rá..:DDD
2014. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

természetesen az arcára céloztam:)

egyébként számomra is valószínű, csak naivitásomnak köszönhetően megfordult az a fejemben, hogy mi van, ha alapból ilyen az arca szegény párának... :D

de köszönöm a remek tanácsot, ez TÉNYLEG segít C:

2014. febr. 27. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem, nem volt, ő ilyen természetes szépség.

2014. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért érdekel egyébként?Én olyan lakóparkban lakom,ahol működött régebben egy plasztikai sebészet,hát némelyik nő mikor kijött úgy nézett ki,mintha állatból operálták volna át emberré.És olyan súlyos súlyos énkép zavarral rendelkezett,hogy (UFOK is megirígyelték volna az idegenszerűségét) ,de úgy lépkedett így is,mint egy KAKADU.
2014. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

várj, itt jobban kifejeződik létének varázs:

[link]

2014. febr. 27. 20:00
 6/9 A kérdező kommentje:

egyszerűen csak érdekel, nem tervezek semmilyen beavatkozást:)

(ja, és kíváncsi voltam a felháborodott kommentekre, tudtam, hogy ez JÓÓ téma ;) )

2014. febr. 27. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:

"plasztikai sebészet,hát némelyik nő mikor kijött úgy nézett ki,mintha állatból operálták volna át emberré."



LOLLLLLLLLLL EZ JÓÓÓ XDDD

2014. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Neki nem is akár hol volt plasztikai műtétje!


Ahogy elnézem tényleg nem földi eredetű beavatkozáson vehetett részt,őt valószínűleg a földönkívüliek operálták meg:)

2014. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fiatalon nagyon szép volt pedig
2019. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!