Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon zavarnak a füleim! Mi...

Nagyon zavarnak a füleim! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

szeretném megműtetni!Átlagban ha néznek sokaknál látom hogy a fülemet nézik mennyire kiálló



[link]


2014. márc. 4. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha téged zavar és van rá kereted, akkor műttesd meg.
2014. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzed, műttesd, de szerintem nem vészes egyáltalán. Jóképű vagy, jól nézel ki és ha van mellé férfias kisugárzásod is, az égvilágon senkit nem fog érdekelni a füled. A fül nem döntő szempont, akinél meg igen, az meg annyit is ér. És különben sem gázos.
2014. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal elállóbbak voltak, de szerintem neked sem árt egy kis igazítás. Ha jobban belegondolok, te még határeset vagy, de rendkívül sokat javít, ha közelebb állnak a fejedhez. Én megműttettem 4 éve, és életem legjobb döntése volt! 38F
2014. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kései Sirató ***** válasza:

A rövid hajad miatt jobban észreveszik, hogy milyenek, azért nézik sztem.

Egy nagyobb hajjal fel se tünne senkinek, mert - mint írták már - határeset.

Ha ezt a frizurát szeretnéd hosszú távon, műttesd meg szerintem.

2014. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
35%
Vágd le!!!
2014. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, teljesen normális füleid vannak, kár lenne ezért műttetni, az sem játék.
2014. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem találom zavarónak a füledet. Mellesleg az egyik magyar topmodellnek sokkal nagyobb és elállóbb füle van. [link] Sőt a legsármosabb magyar színésznek is elálló fülei vannak. [link]

Ha nagyon zavar, akkor éjszaka kösd le, azzal is lehet egy korrigálni.

Amúgy szerintem jól áll!

2014. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy miért zavar... bár ez egyénfüggő és nyilván a magad döntése, de szerintem nincs vele gond
2014. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7-nek: Hujber Ferire gondoltál? Neki egyáltalán nem elállóak a fülei, legalábbis nem túlzottan. Ez még belefér a normálisba. A fülek lekötése pedig egyáltalán nem segít, tudom, mert én is kipróbáltam annak idején.
2014. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem inkább fogadd el magad. Én megbántam, hogy gyerekkoromba rábeszéltek a műtétre. Ráadásul műtét után derült ki, hogy az egyik fülemet még egyszer meg kell műteni. Én nagyon megbántam.
2014. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!