Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Több kiálló, nagyméretű...

Több kiálló, nagyméretű anyajegy van az arcomon amelyek nagyon zavarnak az önértékelésemben. Volt már valakinek ilyen kényes helyen anyajegy leszedése?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy szikével vagy lézerrel lenne-e tanácsosabb leszedetni. Tudom, hogy marad nyoma, de a kiálló nagy pöttyök jobban zavarnak.

A lidokaint közvetlenül az anyajegybe nyomják?


2012. ápr. 19. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tapasztalt vagyok a témában, 4 anyajegyet (nagyméretűeket, szinte egymás mellett) szedtek le az arcomról. Anyajegyet mindenképpen tanácsos szikével leszedni, csak a felelőtlen orvosok használnak rá lézert. A lézer után is ugyanúgy marad heg (véleményem szerint csúnyább), ellenben nagyon káros, szétroncsolja a szöveteket, és nem lehet szövettanra küldeni, ami anyajegynél kötelező, hisz ki kell zárni a kóros sejtnövekedés gyanúját. A szikével ellenben csak egy csík marad. Kb. fél évig látszik (ilyenkor még jobban behálózzák a kis erek, pirosasabb), de egy év után már semmi. Mivel az arc mindig látszik, érdemes plasztikai sebésszel csináltatni (rólam összesen 22 anyajegyet szedtek már le 20 éves létemre, de az arcomat csak plasztikai sebészre mertem rábízni), hogy biztosan szép legyen az eredmény. A lidocain az anyajegy alá megy, kicsit égető érzés, de túl lehet élni. Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok :)
2012. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg konkrét orvost javasolni?
2012. ápr. 19. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Többet is, de megkérdezhetem hol laksz? :)
2012. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fővárosban lakom.

Akár privátban is várok neveket.

Köszönöm!

2012. ápr. 21. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül?
2012. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is tudnál orvost ajánlani és hogy mennyiért? nagyon megköszönném
2013. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!