Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell plasztikára készülök, de...

Mell plasztikára készülök, de úgy néz ki hogy pont azon a napon, vagy előtte egy nappal fog megjönni, így is lehet mell implantátumot betenni vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
elég gáz lehet az orvosod ha errol nem öt kerdezed... Egyebkent miert a mell implantatum? mekkora mereteid vannak, hogy ilyen nagy beavatkozasra is revetted magad?
2009. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de gyógyszert ne vegyél be még hasfájásra sem, nehogy valami komplikáció lépjen fel mert gondolom ott altatnak majd.


Beszélned kellene az orvosoddal, mert ha nem kell sokáig altatásban lenned és feküdnöd, akkor egy tampon + betét kombináció simán elég lehet, de ha úgy van akkor inkább át kellene tenni az időpontot és máskor sort keríteni a műtétre.

Mással is megesik ilyesmi, simán kérdezd meg tőle mit javasol.

2009. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvosoddal beszéld meg, mert alapból nem műtenek csak ha életveszély áll fenn.

Engem se akart megműteni a dokim, de bevállalta, mert még csak barnáztam.

2009. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvosok többsége , ha nem életmentő műtétről van szó akkor nem műát menstruáció alatt!
2009. dec. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nem azért nem műtenek mert esetleg átázna műtét alatt a tampon, hanem ennek más okai vannak
2009. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy válaszoltatok! Pont ma reggel jött meg,és az orvos azt mondta ,hogy ha addigra elmúlik nincs akadálya.Valaki kérdezte miért műttetem meg:azért mert 3 évig szoptattam a kislányomat,és nagyon pici lett a cicim:(
2009. dec. 16. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!