Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 14 évesen orrplasztika? (kép)

14 évesen orrplasztika? (kép)

Figyelt kérdés

Egymás után több baleset is történt az orrommal és 2-szer elrepedt.Régebben szép volt,de most az orrnyergem meg van dagadva (még mindig,pedig először 2 éve repedt el)és a porc is mintha meg lenne ereszkedve.Lehet vele valamit csinálni? fül orr gégész orrvos azt mondta hogyha akarom 18 évesen megműttethetem plasztikaisebésszel,mert ő nem tud velem semmit se csinálni.Ti mit gondoltok,lehet még egyenes az orrom plasztikai műtét nélkül?


[link]


a kép kicsit elmosódott lett,bocsi :(



2014. márc. 25. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem sokat látni belőle, én max picit nagynak találom a kép alapján, de nem feltűnőnek, te látod a saját arcod, és a családodtól is kérhetsz véleményt, de én a kép alapján hagynám
2014. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az orrom nem nagy,csak a kép lett túlságosan kinagyítva és ezért nem is nagyon látszik hogy mennyire kiáll az orrnyergem :(
2014. márc. 25. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép orrod van. A duzzadás ellen jegeld. És persze finoman vele nehogy megint megsérüljön.
2014. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!