Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Államilag támogatott az,...

Államilag támogatott az, hogyha egyik nemből a másikba átoperáltatod magad?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépészeti beavatkozások nem támogatottak.
2014. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem. Miért miért lenne az...

Fizesse az állam, hogy a libák nagyobb csöcsöket varrassanak, meg átplasztikázzák a fejüket?

Amiről te beszélsz pont ugyanez a kategória.

2014. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Hálistennek nem.
2014. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha pszichiáter szakvéleményében az áll, hogy akadályoztat a fejlődésben, lelki problémát okoz (vagy bármi nyomós indok) akkor a TB támogatja. (vagy lehet pszichológus véleményét is elfogadják, nem tudom). És ez így van bármilyen plasztikai műtétnél.
2014. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként az 1. hozzászólást meg kell, hogy cáfoljam, a nemváltoztatás nem csak egy kis plasztika, súlyos lelki probléma adódhat abból, ha valaki más nemű testben van, mint ami a lelke. Ez komoly probléma, amire a plasztikai műtét nagyon jó lehet. Én támogatom. Ezeknek van értelme ebben a szakmában, nem másnak.
2014. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Kérdezd a kuruc infósokat. Szerintük igen.

Kérdezd meg a transzvesztitákat. Szerintük nem.


De ha az igazságot akarod tudni, akkor a jogszabályokban kell mélyen szétnézned. De aki nem tudja mit keressen és hol, az előtt nagyon hosszú kutatómunka áll.

2014. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
A 4-esnek igaza van, ha igazolni tudod, hogy ez lelki problémát okoz, akkor támogatott lehet.
2014. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elálló füleim komoly lelki problémát okoztak: számtalanszor megaláztak, kigúnyoltak, életem végéig tartó sebeket okoztak nekem. Nem a TB fizette a műtét költségét, hanem én...! No comment.
2014. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
62%

Nekem meg az okoz lelki problémát, hogy nem úgy nézek ki, mint George Clooney. Akkor nekem is fizeti a TB? Még ha le kell fizetnem egy pszichiátert, hogy ezt írja a szakvéleményében és fél évig kell kezelésekre járnom is jobban megéri, mintha nekem kell kifizetnem a műtétet.


Azért nem ilyen egyszerű ez szerintem.

2014. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Kútvölgyi Bea: Holnaptól nő leszek című könyvét. Nem valami igényes szépirodalom, de igaz történet, korrektül leírja a folyamatot. Ott azt írja, hogy szakértőtől kell véleményt szerezni arról, hogy az egyén ténylegesen rossz nembe született, és úgy támogatják.
2014. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!