Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudnátok jó plasztikai sebészt...

Tudnátok jó plasztikai sebészt ajánlani? Mell-és fenék kérdésben kéne.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 16:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek, persze sokat olvastam már és olvasok is még mindig. Nagy döntés úgyhogy utána járok Mindenkinek.
2014. máj. 8. 12:23
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
hogy tudja magát ennyire gyűlölni valaki, hogy képes plasztikáztatni magát? (nyilván nagyon szélsőséges esetben lehet indokolt egy plasztikai műtét, nem erről beszélek.)elképedve olvasom a nők baromságait, arról, hogy szeretne széles arcból keskenyet csináltatni, kis mellből nagyot, keskeny szájból vastagot. és hány nő sorolja a plasztikai sebészek nevét... Komolyan mondom, sajnálom a férfiakat, ennyi hülye nő között tényleg nehéz lehet normálisat találni.
2014. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Epp hogy milliomos vagyok es imadom magam, igy 49 evesen meg szep hogy felvarratom a mellem es a fenekem es a hasam megplasztikaztatom meg szep, es megcsinaltattam az orrom Rezek Odonnel es a tobbi pedig Krasznai Zsoltnal. Mert megtehetem. De aki azt irja hogy dajnalja a ferfiakat nezzetek mar meg Liptai Klaudiat nem latszik rajta de arcplasztikaja es mellmutetje es hasplasztikaja volt 😀es gyonyoru es vidam. Na byebye
2015. nov. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!