Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A plasztikai sebeszek mindenki...

A plasztikai sebeszek mindenkinek adnak kedvezmenyt?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert az egyik baratom csajanak kozel fel aron csinaltak a melleit. Ilyen letezik, hogy vki ennyi kedvezmenyt adjon? Ti kaptatok?
2014. ápr. 13. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1 vagy megkúrták a csajt,...

2 és/vagy ismerik(haver) vmelyik családtagját

3 vagy mindenkinek annyiba kerül...

2014. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es ha egyik sem?
2014. ápr. 13. 19:15
 3/9 A kérdező kommentje:
na, jò.... ha esetleg meg is huzta a csajt, azert majdnem fel aron muteni???
2014. ápr. 13. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Na én nem hiszem, hogy fél áron csináltak neki bármit is, max a barátod előtt letagadja a teljes összeget, meg mindenki előtt :)
2014. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

pedig felaron csinaltak! az en csajom a legjobb baratnoje, neki nem hazudna (szerintem). miert tenne?

inkabb a doki a gyanus....

2014. ápr. 17. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért titkolná el, mert nagyon sokba kerül, és ne legyen balhé belőle. Tudod, a nők néha még egy ruha árát is kénytelenek letagadni, hát még egy plasztikai műtétét...
2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

figyelj, a haverom is tisztaban van azzal, hogy mennyibe kerul egy mellmutet! meg en is, meg kb mindenki.

a csaja fizette, sajat penzbol.

mondom nekem a doki a gyanus, hogy miert adott ennyi kedvezmenyt? vart vagy kapott is cserebe vmit?

2014. ápr. 17. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:

ilyen nem szokott lenni,mivel,nem csak a doki van jelen,hanem még 5 en a műtöben stb.

nem hiszem h az orvos majd sajat zsebből pótolja a többit.

ilyenről még nem is hallottam h a sebész kikezdett volna bárkivel is.

akkor szoktak kedvezmenyt adni,ha valaki már volt,és viszi a baratnőjet,vagy lanyokat beszervez mütétekre,akkor olyan 100-150 ezer körül kapnak kedvezmenyt ha legközelebb akar valamit,vagy kap egy ingyen botox feltöltést pl.

2014. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az tok mindegy, h hanyan vannak a mutoben, nem ott fizet a beteg XD

eloszor volt nala a csaj es nem is kuldott senkit.

2014. ápr. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!