Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk, ti nem undorodtok...

Fiúk, ti nem undorodtok attól, ha egy nő plasztikáztatva van? 28/L

Figyelt kérdés
Szerintem már a legkisebb beavatkozás, egy szájfeltöltés is undorító.
2014. máj. 5. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Ha szépen van megcsinálva, nincs bajom vele.
2014. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát jó, ez is egy vélemény. :)
2014. máj. 5. 13:55
 3/11 anonim ***** válasza:
én nő vagyok de a barátom véleményét leírom én az őrületbe kergetem őt mert kicsi a mellem mondtam,hogy meg fogom csináltatni és őt nem zavarja ha ettől jobban érzem magam nem lesz nagy luficsöcsöm :D csak szép az alkatomhoz illő mivel vékony vagyok nyílván nem fogok hatalmasat csináltatni csak ilyen közepes mértet szerintem nem undorító ha ilyen de valóban a legtöbben túlzásba esnek ez ami undorító a szájfeltöltés is jó dolog lenne de azt tuti nem vállalom be mert nem láttam még szépet csak kacsaszájat :D
2014. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3: van barátod aki szeret, akinek tetszel nagyon. Ne műttesd meg szerintem. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert egyre durvább, amit a nők csinálnak magukkal, úgy érzem valamit tenni kell ez ellen. :) Akárhányszor meglátok egy szilikonmellű nőt, pl öltözőben edzésnél, mindig elszörnyedek, szerintem nagyon ijesztő, hogy benne van egy idegentest. De persze lehet, hogy csak nekem olyan ijesztő ez az egész...ezért kérdezem :)
2014. máj. 5. 14:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem a külsőtől undorodom, hanem általában a hozzá tartozó stílustól.

De ha valakinek tényleg nincs semmilyen melle, és ez nagyon zavarja mindenben, ezt megcsináltatja, viszont semmi mást nem, akkor természetesen nem zavar.

2014. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azért tettem fel ezt a kérdést, mert egyre durvább, amit a nők csinálnak magukkal, úgy érzem valamit tenni kell ez ellen."


Mert? Te honnan tudod h nekik mi a jó? Mindenki úgy nézhet csak ki, ahogy neked jólesik, ezentúl meg már véletlenül sem az irigység meg a konzervativizmus beszél belőled, nem? :D


Én egyálatlán nem undorodok, persze bizonyos szintig. Nyilván az ilyen óriási szájak meg léggömb méretű keblek már inkább a röhej kategória sok embernél, így nálam is.

De ha egy full lapos csaj megcsináltatja a melleit, és ettől _ezerszer_ jobban érzi magát, jobb lesz a kisugárzása, az kit zavar? Sőt, sztem ez a normális, nem az, h egész életét kisebbségi komplexussal éli le.


Ez már a 21. század, ember! Kéne haladni a korral. Lassan már az agyunkba ültetnek chipeket és egyesek még mindig ott tartanak h milyen gáz egy kis szilikon a cicibe.

Ennyi erővel a kontakt lencse meg a smink vagy a fülbevaló is gáz....

2014. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: mire vagyok irigy, a szilikonra?:) ezt nem egészen értem. Természetesen semmi gond nincs azzal, hogy neked ez a véleményed a plasztikáztatásról, azaz nyugodtan lehet, ha ettől jobban érzi magát az ember, mert mondjuk kicsi a melle. Az én véleményem meg az, ha valakinek kicsi a melle (a te példádra reagálok) nem helyes belerakatni egy műanyagot, semmi gond nincs egy kismellel. A kontaktlencse meg a smink annyira rossz hasonlatok, hogy nem is tudok rájuk reagálni. Abszolult nem idetartozóak.
2014. máj. 6. 07:18
 8/11 anonim ***** válasza:

én leírtam a véleményemet meg te is csak az a baj h te úgy kezeled mintha a te gondolkodásod lenne az etalon

"úgy érzem valamit tenni kell ez ellen"

ezenkívül a gondolkodásmódod túlzó és rendkívül korlátolt

"mindig elszörnyedek, szerintem nagyon ijesztő, hogy benne van egy idegentest"


ergo egy akár tök jól kinéző lányon "elszörnyedsz"


de nyilván úgy gondolkodsz ahogy akarsz. baj is lenne ha mindneki egyformán gondolkodna. a gondok ott kezdődnek amikor az egyik ember nem képes elfogadni h a másik máshogy gondolja.

"ha valakinek kicsi a melle (a te példádra reagálok) nem helyes belerakatni egy műanyagot, semmi gond nincs egy kismellel"

az oké, hogy neked nincs, de lehet h őt zavarja. mivel mint mondtad, te nem irigykedsz, ezért nyilván nem is tudod milyen érzés ha egy lánynak kicsi a melle (én sem tudom, de ismerek több ilyen csajt, és volt aki megcsináltatta). lehet h rossz érzés neki reggelente tükörbe nézni v ilyesmi, és ezután pedig tele lesz önbizalommal.

tehát h mi "helyes" és mi nem, azt sztem legkevésbé neked áll jogodban eldönteni.



sztem nem kell túlreagálni, h műanyag v nemtommi, lényegében ez is csak egy szépészeti beavatkozás. azért írtam a kontaktlencsét v a sminket. az sem "természetes" mégis elfogadjuk ma már... sőt, egy idő után beépül a divatba...

én nem kezelem olyan drasztikusan a dolgokat mint te, és ha a barátnőm akarná, én simán oké lennék vele (annak ellenére, hogy nyilván jobban szeretem a terméseztes melleket, de nekem első az h ő jól érezze magát.)

2014. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
talán a te gondolkodásod az etalon?:) nyilván egyetértek önmagammal, ahogy te is önmagaddal: ezt hívják önálló véleménynek.:) Szerintem a legtöbb esetben olyan fiatal lányok műttetik meg magukat, akiknek semmi bajuk, annyira szépek, főleg a magyar lányok, igen úgy érzem tenni kell a plasztikáztatás ellen valamit. Nagyon csúnya a felfújt száj például, ha valakiben ekkora lelki sérülést okoz, hogy nem elég vastag a szája,hgy képes ezért felpumpálni, annak pszichológusra lenne szüksége. Az egészségügyi okokból történő beavatkozások nem ide tartoznak természetesen, az teljesen más dolog.
2014. máj. 6. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kéne eltúlozni a dolgot. Az h van egy két hülye aki óriási kacsaszájat meg hatalmas lufikat operáltat magára, az az ő bajuk. Nyilván őket le lehetne beszélni a plasztikáról, de akkor találnak mást.

Olyan ez mint az öltözködés, hiába lehet szexin és nőiesen kinézni egy normális miniszoknyában, valakinek ez kevés, és kirakja a p.csáját. Magamutogató meg ízlésficamos emberek mindig is lesznek. Őmiattuk kár lenne a többiektől elvenni a lehetőséget h jobban érezzék magukat a bőrükben.


Egyébként az első mondatodat nem tudom hovatenni. Úgy viselkedsz mintha az én gondolkodásmódom a tiedhez hasonlítana, pedig én sokkal realistábban látom a dolgot és nem akarom senkire rákényszeríteni a véleményemet, mint te. (A vitát vagy véleménynyilvánítást ne keverd össze azzal amit te mondasz h "tenni kell ellene valamit")

2014. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!