Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk! Mennyire jön be a...

Fiúk! Mennyire jön be a műmell? (szilikonos)

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 20:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Nem!Szépek szépek de nem igaziak és az rossz benne inkább legyen kicsit kisebb de igaz
2009. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire.
2009. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Inkább legyen kis melle a lánynak, nekem az sokkal jobban bejön. A szilikonnal ki lehet kergetni a világból, ne haragudj :D
2009. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, bár lány vagyok. Nekem nincs szilikonos..
2009. dec. 30. 21:17
 5/42 anonim ***** válasza:
31%
Heh. "A szilikonnal ki lehet kergetni a világból." Mégis hány szilikonos mellű lánnyal voltál??? Gondolom nem sokkal. Amúgy azt a szilikont lehet nem csak külsőleg, de tapintásra is észrevenni amit kis mellbe raknak kimondottan azért, hogy nagyobb legyen. Az én mellem 70 D-s volt, de szültem 2 gyereket é skb. 2 méretet csökkentek a melleim (70 B-re), ráadásul már nem voltak feszesek. Nos, én csak vissza akartam kapni a régi melleimet és ezért csináltattam meg. Mivel alapból nagy volt, nem izom, hanem mirigy alá rakták az implantátumot és senki meg nem mondaná róla, hogy szilikonos!
2009. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%
22.20. sejtettem, hogy nő leszel szilikonnal, bár a kérdés fiúknak szólt....:D
2009. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
28%
csatlakozom az előttem szólóhoz :D nem feltétlen a szilikon a megoldás a problémára... mellizom gyakorlatokról még nem hallottál? feszesítő krémekről? nézd már meg a testépítő nőknek a melleit, mint rubint réka, béres alexandra! ők keményen megdolgoztak azért hogy formás melleik legyenek. ha annyira izmosra nem is akarod, de tehettél volna érte..most majd mehetsz műtögetni a melleidet ha kienged a szilikon, vagy már nem olyan jó ^^
2009. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy tudtam,hogy Rubin Rékának szilikon melle van,nem az edzéstől lett olyan amilyen.

Sok mindentől függ,hogy mennyire tetszik a műmell.Pl.hogy van megcsinálva,mert van akinek nagyon elrontják,és elég morbid alakja lesz a mellének.Attól is függ,hogy arányos-e a testalkatával a mell.

Ruhán keresztül szép a szilikon,de nélküle már nem,létszik rajta,hogy nem eredeti.

2009. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%

:D

Én sem vagyok szilikonpárti, de ez azért lesúlytott már bocs:

1."mellizom gyakorlatokról még nem hallottál? feszesítő krémekről?"


Akkor menj szépen és nyisd ki azt a biológia könyvet és tanulmányozd a női mell felépítését. Mell= kötőszövet(tudod, ez az ami megnyúlik, a bőr= nem feszes), alatta mirigyek, zsírállomány(!), és csak ezután legalul található a mellizom. Ha a kötőszövet kicsit jobban megnyúlt, akkor már cs*szheti a mellizom tornáztatásával, te IQ fighter!


2."nézd már meg a testépítő nőknek a melleit, mint rubint réka, béres alexandra! ők keményen megdolgoztak azért hogy formás melleik legyenek"


Ahha,ja, meg. Rubint Rékának pl sokat dolgozott rajta DR Krasznai plasztikai sebész uraság. Még Rubint Réka nyilatkozta, ahogy azt is, hogy a melleivel sosem volt elégedett, hiába edzett rá.

Meg ismét nyisd olvasgass egy kis biológiát: Nem véletlen, hogy egy csomó testépítő nőnek műmelle van. Miért? Mert pl versenyek előtt viszonylag rövid idő alatt képesek lepucolni magukról a zsírt, változik a zsírösszetétel, ami megint csak hozzájárul a nem feszes mellekhez.


Csupa ostobaságot hordtál össze, látod jobban jártál volna ha előbb gondolkozol, vagy legalább utánanézel, mit beszélsz. (Ezt most is megteheted, itt a net.)


Amúgy én még bár fiatal vagyok, nagy melleim vannak, de nem túl feszesek, én sem csináltatnék szilikon mellett, de ha ennél is durvább lenne a helyzet, vagy pl mellrák miatt szükség lenne rá, akkor minden normális ember megcsináltatná szerintem. Ezért nem kell senkit bántani, amíg nem éled át azt, amit más. Ő dolga. A lényeg, hogy valaki jól érezze magát, és ne kevesebbnek.

2009. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
61%
Nekem speciel bejön:)
2010. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!