Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiuk! Zavar a műmell? akkor...

Fiuk! Zavar a műmell? akkor is ha látyátok h a barátnötöknek sokkal megnött az önbizalma is és sokkal jobban is érzi magát? De azért jól megnézitek a műmellű csajokat.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Te jó ég! "látyátok" Nyelvtan egyes! De a témához nem tudok érdemben hozzá szólni, mert nekem nincs műmellem, és nem is lesz, pedig kicsi, de eddig nem volt rá panasz.
2011. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még te jó ég!!!!!!!!!!! uristen nem magyaróra ez TE!!!! aszt hittem h ez a honlap azért van h kérdéseket tegyünk fel , és nem azért h magyarórán legyünk!!!!!!:@@@@@@@@@@@@@@@@@
2011. máj. 5. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ez az oldal valóban azért van, hogy kérdéseket tegyél fel, de a helyesírás ellenőrző meg azért van, hogy használd, ha már magadtól nincs annyi eszed, hogy megtanulj helyesen írni! Nem mond, hogy nem zavar ha ott éktelenkedik pirossal aláhúzva!
2011. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Alap elvárás, hogy írj helyesen.... oldaltól függetlenül magadat minősíted le ha ilyen nagyszabású hibát vétesz. Vannak olyan szavak, amiknél megengedett a szlengesítés, na a te eseted teljesen más.
2011. máj. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na hogy legyen egy férfi vélemény is. Ha egy nő,úgy érzi hogy meg kell csináltatnia a mellét,mert csak attól lesz nőies és magabiztos,akkor csináltassa. A kérdés második felére meg a válasz,nem.Persze biztos sok férfi jobban megnézi.
2011. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
sztem a pasiknak mindegy milyen a melled, ha a látjátok-at látyátoknak írod!!!:D
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

A SZILIKONOS MELL MINDEN FÉRFINAK TETSZIK!

Az ellenkezőjét csak megnyugtatásként, kedvességből mondjuk, de valójában mind imádjuk a nagy, feszes dudákat. Kivétel nincs!

2011. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó: van kivétel, pl. én. Szerintem undorítóak a szilikon mellek, mert egyszerűen nem lehet élethűre megcsinálni. A fogása is, mint a tejeszacskó. Ha nincs rá valakinek egészségügyi oka (pl. mellrák, és emiatt le kellett vágni), ne tetesse be. A természetesnél nincs jobb!
2011. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ekeke ***** válasza:

Egyszer szeretetből megöleltem egy hölgyet, 44 volt, és kiakadtam, milyen kemény, mint a gumilabda. No később derült ki, hogy az is. Hátizé... ez tudati kérdés. Ha adott egy nő akinek belső ingere a "normál" mell, akár mert alig van vagy mert térdre hull és megcsináltatja és nem veri dobra, az szép is lehet meg arányos és rendben is van. De hogy háromszoros méretű legyen, az kinek jó???

Én a mértékletességet tanácsolom, és akkor eltűnik a mű-igazi vita.

2011. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha egy nőnek ez az az értéke ami alapján megítéli magát akkor nekem nem kell.Ha ő szerinte attól nő a nő hogy nagy melle van...

Egyrészt.

Másrészt a leendő pasijaiddal szemben is undorító mivel lényegében már akkor átverted amikor először rádnézett.

Persze az a pasi aki CSAK(ezen van a hangsúly) azért kezd el udvarolni mert nagy a melled az meg is érdemli hogy jól átverjék...

meg ha a pasi csajozni megy nyilván egy nőt akar,nem egy guminőt,ha az kéne neki a sexshopba menne

(a kis mellű nő is nő OMG)

2019. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!