Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van rajtam valami, és nem...

Van rajtam valami, és nem tudom, hogy mit csináljak vele? :S van egy anyajegyem a szám fölött. Jobbra. És sokaknak tetszik. Legalábbis. Azt mondják, hogy jól áll, de én úgy érzem, hogy csúnya vagyok.

Figyelt kérdés
és az anyajegyem miatt érzem így. Anyának már szóltam, hogy leakarom szedetni. És mivel egy másikat mindenképpen le kell szedetni, ezért nem viszakozott. Rám hagyta a döntést. Úgy érzem, hogy ettől még a fiúknak sem tetszem. Gusztustalannak látom magam néha. :S. Szerintetek mit tegyek? :\
2010. jan. 2. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Le ne szedesd! Nekem is van, és irtó szexi! Legalábbis mások elmondása szerint. Plussz nekem is tetszik.
2010. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ott van :) Ha nem túl nagy, szerintem ne szedesd le, mert nagyon aranyos tud lenni :)Mondjuk nekem undi szőrszálak is szoktak belőle nőni, de a szemöldökcsipesz egy másodperc alatt megoldja :)

Szerintem a fiúk is szeretik a nem tizenkettő-egytucat arcú lányokat :)

Egyszóval: maradjon (én sosem válnék meg tőle :))

L,19

2010. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

aranyosak vagytok:D

azthiszem meggyőztetek,de azért várom a további komikat is:D..hogy mért/mért ne váljak meg tőle:)

2010. jan. 4. 19:04
 4/12 anonim ***** válasza:

csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz:)nekem sajnos nincs pedig volt egy időszakom amikor nagyon is akartam:)sztem ne szedesd le,mert télleg ari tud lenni sok lányon:)

(vagy ha télleg olyan "óriási",és olyan mintha 1 fél krupli lenne az arcodon,akk vetesd le:D...de sztem nem ilyen dologról van szó:D)

2010. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem,nem...nem olyan nagy:D...még egy borsónál is kisebb:D....és..nemdudorodik ki..annyira :D...és köszi a válaszodat^^
2010. jan. 5. 16:49
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

itt egy kép.rólam...:)

2010. jan. 5. 17:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csúnya, továbbra is így tartom... gondolj csak bele, ha levetetnéd, utána milyen csúnya heg maradna, meg ugye az öltés nyoma :S

L, 19

2010. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is pont itt van. Le ne szedesd! A pasik odáig vannak az ilyen szexepilért!
2010. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem csúnya ne szedesd le XD
2010. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ha leszedeted akkor sem kell aggódnod, nekem is szedtek le kettőt is, az egyik helye nem is látszik, a másik meg annyira kicsi, hogy észre se lehet venni.

A második válaszolónak pedig annyi, hogy ne húzgáld ki csipesszel, mert a "megbolygatott" sejtek miatt könnyen elrákosodhat (nekem is az orvosom szólt).

2010. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!