Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha leszedettem az anyajegyem...

Ha leszedettem az anyajegyem az kb mennyi idő múlva tűnik el?

Figyelt kérdés
vagy legalábbis halványodik?kb négy hete már hogy voltam varratszedésen stb.és még mindig nagyon csúnya:(
2010. jan. 3. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a sebész nem volt ügyes, akkor örökre megmarad az a lilás heg és talán még a varratok csíkjai is. Gyógyszertárakban lehet kapni rá krémet, amitől halványodik.
2010. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

na azmég szép lenne:(

és akkor most honnan tudjam hogy ügyes volt e vagy nem,már elkellet volna tünnie?:S

2010. jan. 3. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberben a bal lábszáramról műtöttek le egy anyajegyet.Most január van és még mindig lila színű szegény. :( Nekem is sebész műtötte,de Én úgy tudom kell neki fél év,vagy akár egy év is hogy újra regenerálódjon.Szóval nincs veszve semmi. :)
2010. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem szinte nem is látszik már, márciusban a volt a műtét. A sebész ajánlotta a Contractubex gélt varratszedés után már egyből használtam.
2010. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem tobb mint harom eve leszedtek, es meg mindig nagyon csunyan latszik
2010. jan. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

aj:( nem kellet vna levetetnem:/

:'(

2010. jan. 19. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
miért?
2010. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert nagyon csúúnya:(
2010. jan. 23. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nyugi. :S

Lila,meg mikor milyen színű. -.-

2010. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hehe amikor ideges vagy meg vörös mi?:D akkor remélem nem látható helyen van mert a végén mindenki tudja mit gondolsz xD
2010. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!