Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy egészen icipici mellimplan...

Egy egészen icipici mellimplantátum is 500-ezernél kezdődik?

Figyelt kérdés

Nekem éppen hogy csak a bimbóim vannak. Na jó pici domborulat is van, de a legeslegkisebb melltartó is nagy!

Az is ilyen irreálisan sokba kerül, ha én csak akkora ciciket szeretnék, hogy a legkisebb melltartó jó legyen?



Az zavar ebben a legjobban, hogy az ilyen pici cicikre nem csinálnak olyan szép melltartókat, mint amik nekem vannak. Szép kerek melleim vannak, de zavar, hogy nem tudok szexi szép csipkés melltartókat felvenni, mert látszik, hogy nagy rám és kényelmetlen is. Néztem ezeket a szivacsosakat is, de az is eláll, meg az is nagy! No meg nagyon vékony vagyok és sokat dobna a latba, ha kicsit látszana, hogy nő vagyok, hogy van ott valami. Rossz, hogy egy átlag pasinak nagyobb van. :(:(:(:(:(



2014. jún. 25. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
ne műttesd meg magad egy normális férfinak így is kellesz :D
2014. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem maga az implantátum drága. Hanem a magán sebészet. Gondold el, egy magán orvosi konzultáció 10-12 ezer ft, és akkor még meg sem vizsgált. Szépészeti beavatkozásokat nem támogat a TB, így neked kell megfizetned az orvost, az ápolókat, a műtő aznapi rezsijét, a szükséges felszereléseket (mint pl maga az implantátum) és a kórházi ellátást.
2014. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyanannyiba kerül
2014. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%

Szia!

Engem lassan egy éve műtöttek, ugyanannyi az ár, 13 ezer volt a konzultáció, plusz akciósan 530 ezer forint a műtét. Nekem a 70 b-ből 75C/ 80 B-s mellem lett. Én nem jártam strandra, nehezen ismerkedtem.. megkeserítette az életemet.

Ma már másképp látom a világot. :)

20/L

2014. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én jövőre tervezem még nincs rá pénzem de én csak azon izgulok,hogy ne legyen csúnya amiről virít h szilikon az ár nekem nem számít.
2014. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
hát amúgy az implantátumok ilyen 70 ezer ft körül vannak, szóval tényleg nem azt fizeted meg, hanem az ellátást
2014. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ddehogy 70e az impli, az enyém 270-e volt (Natrelle), a műtét pedig 450e körül.


Nem számít a méret, vagyis 700cc felett drágább általában, de gondolom nem akkárát akarsz. :D

2014. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én csak pár cm -vel nagyobb mellbőségre vágyom, csak annyira, hogy ha pl csinálnék képet magamról nyaktól lefele (persze ruhában) azért látsszon, h mégiscsak női nemhez tartozom... A legeslegkisebb melltartó kb 1 cm-vel nagyobb. Mellbőségbe jó csak kosárba nem. Még a push-push vagy milyen melltartóból sincs olyan, h ne álljon el a testemtől. Mit csináljak, hogy csak látsszon? Nem kell nagyobb csak látsszon. Nem akarok töltött galamb lenni az sztem is gusztustalan.

Ja az a baj, h hízni nem tudok, 1 év alatt 2 kilót hízom, de az is lemegy, mert évente 1x biztos megbetegszem, megfázás, láz vagy hányás, és akkor nem tudok enni azt le is dobom a kettest. :(

2014. jún. 29. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van, körülnéztem, a legolcsóbb műtét+implant 650eFt...meg kell még 2 sportmelltartót is venni (20eFt).
2014. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi a sz@rt t5ehetnék, hogy akkora legyen csak, h látsszon? Felvehessek 70A-s vagy B-s nemtom melyik a legeslegkisebb melltartó, na olyat! ???????
2014. júl. 30. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!