Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Férfiak! Ti mit szoltok az...

Férfiak! Ti mit szoltok az olyan nőkhöz, akiknek plasztikáztatott a melle?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok.

2014. jún. 29. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A természet nem szilikon anyaggal teremtette az embert. "Műanyagok" és festékek nélkül kell szépnek lenni. Élő guminőre nem gerjedek be.
2014. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Az elsőhöz hasonlóan engem sem érdekelnek a mű nők. Akin van valami plasztika (ami nem lett volna szükségszerű), vagy egy kiló smink van rajta, az nálam már a mű kategória. Teljesen elvész a női szépség varázsa ilyen esetben. Természetesen legyen szép, bájos, ne pedig "megcsináltan", mert úgy mindenki lehet szép.
2014. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A plasztikázott mellet nem jó megfogni sem, nem úgy "viselkedik", mint a természetes. Nekem semmi esetre sem kellene olyan nö, akinek szilikonmelle van.
2014. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem azért nem tetszenek, mert a 99% túlzásba esik és olyan melleket csináltat magának, amikről 100 méterről látszik már, hogy mű.

Egyébként egészségi szempontok miatt tartom nagyon rossz döntésnek.

2014. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gáz az a fickó akinek tetszik. A nők inkább saját maguk miatt csináltatják meg. Se fogni se nézni nem szép. És már ha ruhában nagy melleket akar az ember arra vannak melltartók is. Mondjuk azt sem szeretem de azért jobban mint a plasztikot.
2014. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy nagyon gáz. Meg minek. És nem lenne kedvem hozzanyulni.ugyanolyan atveres mint a push up melltarto .kifejezetten undorito es a fogada is mas meg engem zavar a 2 kis vagas is. Nem baj ha kicsi csak igazi legyen
2014. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem vannak kifejezetten jó szilikon mellek is, de nagyon sok béna is. Összességében a természetes jön be jobban azért.
2014. jún. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Eléggé természetellenes.

Viszont nincs vele bajom. Soha nem fogok egy nőt emiatt lenézni, fikázni vagy ilyesmi. Sőtt, könnyebben elnyeri a figyelmem egy nagyobb mell. :) 17/F

2014. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!