Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A lézeres anyajegy-eltávolítás...

A lézeres anyajegy-eltávolítással vagy a szikés módszerrel marad nagyobb heg?

Figyelt kérdés
Az arcomról szeretnék leszedetni egy kiálló anyajegyet, ami viszonylag nagy. Meg szeretném tudni melyikkel járnék jobban.
2014. júl. 16. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász dönti el, melyik módszert alkalmazza, nem te. A kiálló anyajegyeket általában lézerrel távolítják el, feltéve ha nem rák-gyanús, ezt majd a doki megmondja. Nekem vettek le anyajegyet lézerrel és szikével is, a lézeres után nem maradt akkora heg, igaz, az az anyajegy sokkal kisebb is volt. De általában lézerrel sokkal pontosabban lehet dolgozni.
2014. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem egy csúnya kiálló anyajegyet szedtek le szikével, és szinte alig látszik a heg mert plasztikai sebész csinálta. Egy "sima" sebész munkáját is láttam, az viszont tényleg nagyobb, csúnyább heget hagy. Lézerről sajnos nem tudok nyilatkozni, az én orvosom nem szimpatizált vele annyira.
2014. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lézerrel rosszabbul járhatsz, mert elégeti a szöveteket, így nem lehet szövettani vizsgálatot végezni rajta, ami pedig kötelező lenne. Ha rákos sejtek is vannak benne, nem tudod meg időben, az életed is múlhat rajta.
2014. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!