Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítést szeretnék...

Mellkisebbítést szeretnék Debrecenben! Valaki aki tapasztalt tudna jó dokit ajánlani /elfogadható áron/?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok van egy 7hós lányom (1 hónapig szoptattam) nagyon szeretnék mellkisebbítést de nem tudom hogyan kezdjek hozzá mi ennek a menete? Ha fogyok az hatással lesz a plasztika eredményére?Válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 25. 13:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Illetve ha ez rendszeres hát és váll fájdalmat okoz akkor a Tb-támogatja és kihez kell fordulni ez ügyben ? Előre is köszönöm,:)
2014. júl. 25. 13:44
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy jobb ötlet lenne előbb hátizom erősítő gyakorlatokkal próbálkozni? Vagy próbálkoztál már?

24F

2014. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vagy lefogyni.... kétlem, hogy 50 kilósan is akkora melled lenne, hogy fájjon a hátad( igen, tudom, hogy vannak ilyen esetek, de akkor szülés előtt is zavart volna)
2014. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
utolsó hát ha hiszed ha nem... többször voltam miatta orvosnál is!!
2014. júl. 25. 16:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyenrol milyenre szeretned?:)
2014. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szia utolsó hát ehez "hasonló" csak nekem több anyag van benne mert középen teljesen összeér és nehezek hiába szültem egy gyereket nagyobb lett és nekem mindegy csak ettől szebb legyen! [link]
2014. júl. 25. 16:40
 7/17 anonim ***** válasza:
De ezek közöl melyik?:)
2014. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Basszus nem mutatja pedig megnyitottam..:(
2014. júl. 25. 16:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem mutatja de kattints a képre es ott a van egy link hogy melyik oldalról van es azt a linket kuld el:)
2014. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj, de nekem ennél nagyobb és eszembe se jutna lekicsinyíteni... Szerintem nem az a bajod neked, hogy fáj, hanem, hogy lóg és csúnya, csak meg szeretnéd oldani Tb-vel. Nem hiszem, hogy összejön.
2014. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!