Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítést szeretnék...

Mellkisebbítést szeretnék Debrecenben! Valaki aki tapasztalt tudna jó dokit ajánlani /elfogadható áron/?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok van egy 7hós lányom (1 hónapig szoptattam) nagyon szeretnék mellkisebbítést de nem tudom hogyan kezdjek hozzá mi ennek a menete? Ha fogyok az hatással lesz a plasztika eredményére?Válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 25. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyjából olyan, mint azon a képen, amit nekem megjelenített, akkor szerintem vétek lenne megműttetni őket. Esztétikai értelemben a világon semmi probléma nincs velük, szerintem nagyon is szépek!

24F

2014. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Miert mekkora #10-es?;)
2014. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem hinném h közöd van hozzá h milyen okból szeretném és nem hiszem h magyarázkodnom kellene!!
2014. júl. 25. 23:27
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkor minek kérdezel?

Nyekeregsz itt, aztán meg hárítasz?

Álságos vagy!

2014. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Debrecenben sajnos nem tudok ajánlani senkit sem, én soproni vagyok, 2010-ben volt mellkisebbítésem Budapesten. 21 éves voltam akkor, már nem bírtam tovább. Annyira, de annyira iszonyatos hát- és vállfájdalmaim voltak, hogy teljesen rosszul voltam minden este, amikor végre le tudtam venni a melltartót. Az érdekes az én esetemben, hogy nem vagyok túlságosan kövér, 170 cm magas vagyok és 62 kg. Nyilván nem is vagyok annyira vékony sem, de azok az óriási mellek már teljesen tönkre tették az életemet. Sportolni egyáltalán nem tudtam, most már rendszeresen futok vagy biciklizek. Engem lelkileg is nagyon megviselt a nagy mell, hogy csak pár példát mondjak, a strandon egyáltalán nem volt kellemes érzés, hogy mindenki engem nézett, mert alig van hasam és a fenekem sem túl nagy, ehhez egy brutál nagy mell elég furcsán mutatott. De volt olyan eset is, hogy elmentem egy ruhaüzletbe és kosztümöt akartam venni, azon már nem lepődtem meg, hogy a felső részéből sokkal nagyobb kell, csak az volt szörnyű, hogy az eladó megkérdezte, hogy miért választottam ekkora szilikont a cicimbe.. Szóval felmentem Pestre érdeklődni a Szent Imre kórházba és mondta az egyik plasztikai sebész, hogy a tb fizeti az ilyen jellegű műtéteket, csak viszonylag sokat kellett, kb. 8 hónapot várnom az időpontra. De valóban nem kellett semmit sem fizetnem.. A műtét altatásban volt, az ébredés nem volt túl kellemes, de attól függetlenül, hogy annyira azért nem szép a végeredmény, mert nagyon nagyok a hegek, még most is azt mondom, hogy totál megérte a dolog. Kb. fele akkora lett, még most is nagy, de már nem fáj a vállam, nem húzza a súly.. Remélem, tudtam segíteni.. Ja, még valami, valóban akkor célszerű megcsináltatni, ha már tényleg nem akartok több gyermeket, mert a műtét után nagy valószínűséggel szoptatni sem tudsz majd, mivel a mellbimbót úgy "varrják" vissza..
2014. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem a péasztikát javaslom, az ismert hátrányai és veszélyei miatt. A biorezonanciás orvoslás újabb készülékein viszont van mellkisebbítő/nagyobbító program. Nem akarok reklámozni senkit, ha érdekel, privátban tudok segíteni.
2014. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bocs, plasztikát akartam írni, csak elütöttem!
2014. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!