Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nyelvhosszabbító műtét! Lehet...

Névtelenül kérdése:

Nyelvhosszabbító műtét! Lehet olyat csináltatni, hogy 3-5 cm hosszabb legyen?

Figyelt kérdés

Sokaknak vannak furcsa, talán aberrációi.

Bennem egy olyan motoszkál már rég óta, hogy, hogy s miként lehetne hosszabb a nyelvem 3-5 cm de vagy hosszabb.

Továbbá, hogy ha lehetséges, nem e áll fenn olyan veszély, hogy esetleg álmomban lenyelem, nem lesz megfelelő izommozgás stb?

És egy másik kérdés, miként lehetne szép vörös a nyelvem?

Mert fehér, nem is tudom, lepedék, egy fehér réteg van rajta, annak ellenére, hogy rendszeresen mosok fogat, naponta többször is.

És kik csinálnak ilyet? Sebész? Plasztikai sebész? Szájsebész? És mennyiért?



2014. aug. 7. 16:17
 1/5 anonim válasza:
Nem hiszem hogy van ilyen:)
2014. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fehér lepedék azért is lehet, mert kevés folyadékot iszol.
2014. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

soha nem hallottam ilyenről, lehet nincs is

a lepedék pedig akkor van, ha nem iszol eleget

2014. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg akartam kérdezni, hogy tisztában vagy-e azzal, hogy a nyelve egy izom, de ezek szerint tisztában.

Szerintem gondold át még egyszer a kérdésed.

2014. aug. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nyelvedet is lesikálod a fogkefével fogmosáskor, meg a szájnyálkahártyát körben mindenhol? Interdentális kefét, fogselymet használsz?


A nyelvhosszabbítás meg persze baromság. Van egy olyan ritka betegség, hogy valakinek állandóan nő a nyelve. Természetesen egy idő múlva nem fér el a szájában. Folyton műtik, de mindig kiújul. Szerinted jó dolog ez? (Nem, nem az.)

2014. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!