Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek vágták már le a fitymájá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek vágták már le a fitymáját azért mert fitymaszűkülete volt? És mennyibe kerül a műtét? És fáj utána? És ez gátolja valamennyiben a sexben? Mert nekem enyhe fitymaszűkületem van.14/F

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 25 évesen. Cipzár baleset miatt. Teljesen ingyenes, utána borogatni kell napi ötször kamilla teába. Elég kellemetlen érzés amikor az alsógatyához ér a makk, de egy hét után már nem érzel semmit. Szexben annyi változott, hogy legalább egy óra mire elmegyek
2014. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%
Nekem még kicsi koromban végezték el ezt a beavatkozást, fitymaszűkület miatt. Sokra nem emlékszem belőle. Fájni nyilván fáj utána kis ideig, de nem örökre :) A szexben egyáltalán nem akadályoz.
2014. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És muszály levágni a fitymát ha enyhe fitymaszűkületem van,és ezáltal kicsit véraláfutásos a makkom?
2014. ápr. 29. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is enyhe fitymaszűkületem volt, soha az életben nem tudtam a bőrt felhúzni, azt hittem műteni kell, elmentem dokihoz, és felhúzta a bőrt a makk alá, ami először fájt, aztán közölte, hogy csináljam magamnak, addig nem enged el, és sikerült. Aztán napról napra könnyebb lett húzogatni, és megjavult. Lehet, hpgy neked se kell műteni, ha enyhe a szűkület, akkor meg lehet, hogy csak sliccet vágnak és nem körülmetélnek, ami még mindig kellemesebb mint a körülmetélés.
2014. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
81%

Ha az orvos konkrétan látja, akkor ő tudja megállapítani, hogy mit, mennyire és, hogy kell. Sajnos így az interneten keresztül nehéz lenne megfelelő választ adni.

De ha műteni is kell, akkor valószínűleg csak kis részét távolítják el.

2014. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 15 évese csinálták meg. Természetesen ingyen. Azt mondta a doki, hogy lehetne plasztikázgatni, de nem szoktak ilyennel szórakozni inkább levágják az egészet. Fájni nem fáj csak meg kell szokni hogy szabadon van a makk.
2014. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is el van távolítva és egyáltalán nem zavar. A párom is meg van vele elégedve nem zavarja. Tényleg csak annyi hogy nincs ott rajta a bőr. Szerintem jobban is néz így ki mint bőrrel :-) a sex meg teljesen zavartalan.semmi hátránya nincs hogy el van távolítva.
2014. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha enyhe szűkületed van, szükségtelen levágni a fitymát. Mennyire megy hátra lankadtan és mi a helyzet mereven?
2014. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Nemcsak (enyhe) fitymaszűkületnél, hanem nagyon sokan szűkület nélkül is elvégeztetik ezt a kisműtétet, mert számtalan egészségügyi előny társul hozzá. Ingyenesen végzik bármely kórház Urológia osztályán. A műtét nem fájdalmas, teljesen el lehet érzésteleníteni a területet. A teljes gyógyulás 4-6 hét amiből az első hét kellemetlen, de ki szokták bírni. A szexuális életet nem gátolja, inkább javítja, de ezzel a részével még ráérsz foglalkozni.
2014. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt 15 évesen de a doki szerencsére csak részlegesen vágta le nem az egészet.Mondjuk mi adtunk neki 10ezer ft hálapénzt lehet emiatt nem fosztott meg az egésztől.:D De egyébként full ingyen van
2014. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!