Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sajat zsirral valo rancfeltolt...

Sajat zsirral valo rancfeltoltessel valakinek van tapasztalata? Dr. Pataki Gergely milyen orvos?

Figyelt kérdés

Sajnos az utobbi idoben sok volt a stressz, nem alvas stb.Hirtelen sokat fogytam es a neveto rancom iszonyat elmelyult.Van mashol is ranc az arcomon (homlok,szem kornyeke), de ez nagyon zavar.Fiatal vagyok meg ilyen mely ranchoz.

Tudom,hogy meg kell baratkozni ezzel,de ez tul gyors es korai valtozas volt nekem.

Valakinek volt mar ilyen sajat zsirral valo rancfeltoltese?Tapasztalat?Dr. Pataki Gergelyrrol mit lehet tudni?Szepen dolgozik?Nehez hozza idopontot kerni?


2014. aug. 18. 12:23
 1/1 anonim válasza:
Nekem mellfelvarrás+implantátum, és saját zsírral való feltöltés volt arcon. Tökéletesen sikerült :)Ha a legjobb orvost keresed, akkor Dr.Pataki Gergelyt válaszd! Maximálisan figyel ,és a lehető legjobbat hozza ki. Nem nehéz időpontot kapni, persze nem másnapra kapod.
2015. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!