Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tavaly nyáron elkelett volna...

Tavaly nyáron elkelett volna mennem konzultációra Dr Kárász Tamáshoz, de nem mentem el, pedig várt. Nagyon gáz lenne újra idopontot kérni hozzá mutétre?

Figyelt kérdés

Nem sikerult elmennem es nem szoltam neki. Tudom gaz hogy nem szoltam, de kovetkezo alkalommal eltudnek menni. Kulfoldrol megyek szoval bonyolultabb de megoldhato.

20L


2014. aug. 21. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne gáz. Lehet, hogy nem is emlékszik már az esetre.
2014. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak, inkább keress más orvost: így ha valami nem tetszik, nem szimpatikus a doki viselkedésében, rögtön arra fogsz gondolni, hogy biztos a múltkori miatt van, vagyis nincs meg az ideális bizalom -- egyszerűbb eleve máshoz menni, akkor ez a probléma megszűnik.
2014. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!