Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztikára (mellnagyobbít...

Mellplasztikára (mellnagyobbítás szülés után) készülök. Valaki tud ajánlani dokit? Mennyivel előtte kell elmenni konzultációra?

Figyelt kérdés
...esetleg referencia weboldal?
2013. szept. 10. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Előbb konzultálsz az általad kiválasztott orvossal, aztán tűzitek ki az időpontot!
2013. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez számomra is világos,nem jól értelmezted a kérdésemet.de azért köszi
2013. szept. 10. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:

szülés utan vagy?

akkor még szoptatsz?

szoptatás utan kell várni 1 évet nem?

én legalábbis ugy tudom.

én dr Wágner Pálnal voltam,öt csak ajanlani tudom.

és nem is drága,650-700 körül van.

sztem fölösleges 1 m-1,4-eket kifizetni,mert az sem különb csak nagyobb hasznot tesz rá az orvos.

2013. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hogy mennyivel elötte kell elmenni,az attol is függ sztem mennyire van betablazva az orvos.azert elötte sztem egy hónappal.meg kellenek vizsgalatok,atgondolod,,blablabla.
2013. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!bocsi rosszul írtam...mellnagyobbítás szülés miatt. :-) már 15 hós a kisfiam nem szopik már régóta.köszi-köszi!utána nézek
2013. szept. 12. 13:32
 7/10 anonim válasza:
Én is most keresek sebészt, egy barátnőm dr Wágnernál csináltatta és azt mondta hozzá ne menjek mert neki nem lett szép, viszont azt tanácsolta konzultáljak többel és úgy döntsek. Ebben a hónapban már elmegyek konzultációkra, pedig csak novemberben szeretnék kés alá feküdni.
2013. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én meg csak februárban,a síszezont nem hagyom ki ;-)
2013. szept. 12. 22:23
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Nekem az egyik ismerősöm járt mellnagyobbítás műtéten a Kelemed plasztikai sebészeten, a Kikával szemben, és nagyon pozitív tapasztalatai vannak. A személyzet kedves, a légkör barátságos, és a lényeg, hogy a plasztikai sebész szakemberek jól értenek a dolgukhoz. Dr. Kelemen Ottó csak hosszú távon biztonságos, orvosi szempontból is korrekt beavatkozásokat javasol, csak ajánlani tudja mindenkinek, a weboldalon minden lényeges kérdésre olvasható válasz: [link]

2013. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 panni128 válasza:
Javaslom Dr. Grigalek Gábort, én nála voltam a közel múltban, szintén szülés után. Nagyon türelmes és megbízható, rengeteg referenciával. A www.grigalek.hu oldalon egyelőre régi írásait tudod elolvasni, de ott megtalálod az elérhetőségeit. Az első konzultáción mindent elmond, mindenre válaszol és azt is javasolni fogja, ha szerinte még várj egy kicsit a műtéttel. Ezért merem ajánlani, mert nem a "pénzt" látja a pácienseiben, hanem az embert.
2013. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!