Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nektek melyik jon be jobban?...

Nektek melyik jon be jobban? Szilikonnal vagy nelkule szebb?

Figyelt kérdés

Nem oriasi dinnyekre gondolok, csak mondjuk ha valakinek apro es formatlan akkor megeri a plasztika?


Ilyenre gondoltam mint ami a kepen is lathato:


[link]


2014. szept. 7. 10:40
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nélküle, ez így csúnyább.
2014. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
*csepp formaval nem ilyennel zsemlevel! :o
2014. szept. 7. 11:01
 3/56 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy mekkora a mell, nem egy testrésztől lesz szép/szebb senki sem. A mű dolgokat meg a legtöbben nem szeretik. Én sem.
2014. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
64%

Az egy dolog, ha nem szép.

Akkor viszont mit csinálsz majd, ha a párod nem lesz hajlandó megfogni?

2014. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

Azt, hogy a paromnak nem engedem megfogni mert undoritonak tartom es nem is latta meg soha pont ezert. Ebbol pedig elegem van, nem akarom igy leelni az eletem... O is jobban orulne olyan melleknek mint amilyeneknek latszanak push up melltartoba :).


Megegyszer mondom: nem hatalmas dinnyeket akarok, csak egy atlag meretet, ami szep es formas. A kepen mondjuk nem epp szep vagy termeszetes hatasu, de egy masik szilikon formaval sztem jol nezne ki.

2014. szept. 7. 11:55
 6/56 anonim ***** válasza:
Keress más képet, ez ronda.
2014. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 Csillu17 ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de szerintem egy C máéretű csepp alakú szilikon lehet nagyon is gyönyörű :D
2014. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
68%

Megsúgok valamit: ne hordj push-up melltartót, így nem lesz ultra ciki és kínos, ha le kell azt venned egy férfi előtt ;)

Nekem is kicsik a melleim, de nem nyomom fel őket a nyakamba, hogy nagyobbnak tűnjenek. Normál melltartót hordok, sőt, nyáron csak egy csőtopot, amiben szivacs sincs. Mégis rengeteg férfinak tetszem, mert olyan kisugárzásom van, ami a legtöbb (még nagy mellű nőnek) sem adatik meg.

2014. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
68%

"a paromnak nem engedem megfogni"

Akkor igen buta vagy... nekem volt barátnőm A-s mellel - de annyira érzékeny volt, hogy mindig élvezet volt simogatni.

Te nem akarod kipróbálni, milyen lenne?

Bár, ha ennyit problémázol... mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja.

Te még ráadásul jó drágán akarod elrontani.

Sajnállak téged is - de a párodat jobban sajnálom.

2014. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 *Victorique* ***** válasza:
100%

Szerintem, ha ez miatt te ennyire rosszul érzed magad, akkor indokolt a nagyobbítás.

Amúgy párod mit gondol erről?

2014. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!