Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek szép orra van...

Szerintetek szép orra van Kate Beckinsalenek? Vagy Charlize Theron orra szebb? Kinek van a legszebb orra?

Figyelt kérdés
Az arcom kicsit hosszúkás melyik orr állna jobban?
2012. jún. 15. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kate Beckinsale orra műtve van azért ilyen szép.
2012. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam,de szerintem nagyon jól sikerült nagyon tetszik.
2012. jún. 15. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem érdekel hogy mit műtöttek az orrával, de Beckinsalenél szebb arcot soha életemben nem láttam. Csak Monica Belluccival lehet esetleg egy lapon emlegetni, amugy nincs konkurrrrrencia. Attól még hogy műtötték, az az ő orra, természetes orr, nem szilikon mellről van szó. Theron nálam szintekkel lentebb van, de tény, ő is szép.
2012. jún. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát hosszukas archoz szerintem Kate orra állna jobban,de nekem Charlize orra jobban tetszik
2012. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy kinek van a legszebb orra? Voldemortnak
2013. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pfff idióta
2013. aug. 12. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!