Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az orromon van egy dudor....

Az orromon van egy dudor. Csont! És szeretném megműtetni. De mivel utána néztem a dolognak, elég fájdalmasnak tűnik, hangzik! Valóban az?

Figyelt kérdés
Nagyon fájdalmas egy orrműtét? 100%-os a végeredmény??
2014. szept. 7. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fájdalmas, de elég sok kellemetlenséggel kell számolni a műtétet követő napokban. Az eredmény egyáltalán nem biztos hogy tökéletes lesz, sőt, elég sokan csalódnak, de jó orvost kell választani és akkor kicsi az esélye egy elrontott műtétnek.
2014. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan az van, amit az első mondott.


Nekem többször is műtötték az orrom, elsőre elrontották, mert sajnos rossz orvost választottam - orr-fül-gégész volt, nem plasztikai sebész. Végül elmentem a legjobbhoz, Dr. Rezek Ödönhöz, és ő nagyon szépen kijavította.


Fájdalom körülbelül egyáltalán nincs (ez a XXI. század, és már elég régóta fájdalommentesek a műtétek), de utána főleg az első pár nap kellemetlen, mert tampont raknak bele, és nem tudsz az orrodon keresztül lélegezni. De simán vállalható.

Ha jó orvost választasz, akkor tuti a végeredmény.

2014. szept. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De előtte már olvastam róla. Azt írták a "felépülés" 6 hónapig tart. Közben vérezhet az orrom, a szemem alatti rész felduzzadhat és besárgulhat. Ez sem igaz, ugye?
2014. szept. 9. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszokat!"


Azzal tudod megköszönni, hogy zöldeket nyomogatsz azoknak, akik segítettek Neked.


"De előtte már olvastam róla. Azt írták a "felépülés" 6 hónapig tart. Közben vérezhet az orrom, a szemem alatti rész felduzzadhat és besárgulhat. Ez sem igaz, ugye?"


A TELJES megcsontosodás tart 6 hónapig.

Pár nap után már kapsz levegőt az orrodon, 1 hét után lekerül a gipsz, a szemed alatti véraláfutások pedig először besárgulnak, utána 4-6 hét alatt felszívódnak. Ez idő alatt a csekély duzzanat is elmúlik az orrodról, és gyakorlatilag már a végleges eredményt látod, a teljes csontosodási folyamat bent zajlik a szövetek mélyén.

Nyugodtan mászkálhatsz utcára, miután a gipsz lekerült, a véraláfutásokra meg (hha zavarnak) tehetsz egy kis alapozót. Ha nagyon zavarnak, akkor még a műtét előtt vegyél a Kriolanban szupererős fedőhatású színpadi korrektort, és a műtét után nagyon óvatosan, nyomkodás nélkül, lehetőleg sminkszivaccsal vidd fel a bőrödre.

2014. szept. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!