Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok? Mennyire...

Mit gondoltok? Mennyire csunya ha egy lanynak kiallo fulei vannak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen mértékben. Vannak olyanok is, akiknek kifejezetten jól áll. Esetleg kép?
2014. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem cuki, ha maga az illető is az. nem mindegy kinek.
2014. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Egy Nő akkor igazán szép, ha boldog. És akkor boldog, ha tudja, hogy szeretik.
2014. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Nekem is elállnak a füleim, megoldottam, nem kötöm össze (tesi óra kivétel) a hajam, így az eltakarja őket, egyáltalán nem zavaróak.

De pl. bármennyire is tetszik, nem tudnék Miley Cyrus hajat vágatni, mert szörnyen hülyén néznék ki vele.

2014. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kikki6 válasza:
Csatolj képet. Egy lány akkor a legszebb ha elfogadja önmagát. :)
2014. szept. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 balkalolka ***** válasza:

Semennyire sem csúnya, sőt, pont olyan érdekes mint ha pl. szeplős lennél vagy lenne egy szív alakú anyajegy a popódon. :)

Ne stresszelj a külsődön, ne keress magadban hibákat mert akkor mások is a hibákat fogják észrevenni rajtad.


Jómagam egy csomót stresszeltem kamaszkoromban pl. az elálló füleimen meg azon hogy az átlagnál vékonyabb csontozatú (cserébe szálkás izomzatú) pacák vagyok, ráadásul a fogaim is kissé kócosak, de mióta nem foglalkozom ezekkel másokat sem érdekel.


Tudd meg hogy szép vagy és tartsd észben, különleges és egyedi a szépséged, nincs olyan senki másnak az egész világon. Ezt írd fel gondolatban a homlokodra belül és ha elbizonytalanodnál csak olvasd el újra hogy emlékeztessen.

2014. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Elálló fülek még egy férfin is csúnya.A nőt,kivetkőzteti a nőiességből.egyszerű műtéttel megoldható.
2014. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

"Szépségipari" sebész vagy?

.

Az, hogy csúnya-e, megitélés kérdése.

Mindenesetre, aki szeret, szépnek fogja látni.

Aki pedig csak a nem elálló füled miatt szeretne, örülj, hogy ilyen füled van!

2014. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ismerek egy csajt akinek elállnak a fülei, szegény kb úgy néz ki mint egy hörcsög szóval elég csúnya :/
2014. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves hetes, neked csináltak már egy ilyen "egyszerű műtét"-t? Vagy honnan tudod, hogy egyszerű? Egy darab porcot kell kivenni például, az egyáltalán nem egyszerű!

Aztán: a szép és a csúnya relatív. Kinek mi tetszik vagy nem tetszik személyiség függő.

2014. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!