Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol lehet jó árban és megbízha...

Barbi0019 kérdése:

Hol lehet jó árban és megbízható plasztikai sebészt keresni? Mellműtét és orrplasztika ügyben? Milyen árakban vannak az ilyenek?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok magammal megelégedve ezért kénének ezek a műtétek :/
2014. okt. 2. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A mell műtét a lógó melled miatt kéne?
2014. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kim Bo Mao ***** válasza:
Talán az orrplasztikát megértem ha pl. görbe vagy hatalmas az orrod, de a melled ne műttesd meg ha nem függ tőle az életed vagy nincs még ráncos lógó, mert nagyon fájdalmas, drága és később is okozhat kellemetlenségeket. Nem éri meg.
2014. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok a mellemmel megelégedve nagyon , nem olyan feszesek csak azt akarom h jó feszes legyen ! az orrom meg csúnya nagy és hát ilyen szép formás orrot szeretnék!
2014. nov. 13. 11:17
 4/4 Rosalie23 válasza:
Szia! Én is ezeket a műtéteket szeretném ugyanezen okokból! Írnàl légyszi ha túl vagy rajta h milyenek voltak, melyik dokit ketessem köszi;)
2014. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!