Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megbízható, megfizethető,...

Megbízható, megfizethető, mellplasztika budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok,sokáig kuporgatott pénzembôl tán már futja a mellplasztikára,nagyobbîtást szeretnék. Tudnátok mondani jó orvosokat?
2014. okt. 17. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Dr. Csuha Lajossal csináltattam meg, és teljes mértékben elégedett vagyok az eredménnyel.


Dr. Csuha nagyon türelmes, precíz és megbízható, sőt, még az árai is mérsékeltek.

Én még további 80-100e forintot (meg egy kórházi éjszakát, meg az altatás utáni émelygést) tudtam spórolni azáltal, hogy nem kértem altatást, csak helyi érzéstelenítést.

2014. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak pancser plasztikai sebész csinál mellplasztikát helyi érzéstelenítésben!

Én sajnos beleestem abba a hibába, hogy bevállaltam egyszer így. Soha többet...iszonyat rossz érzés. El is lett cseszve.

Nevet nem mondanék ki volt, de aztán találtam egy nagyon rendes doktornőt, Kovács Hedviget, aki korrigálta. Őt mindenkinek bátran ajánlom!

2014. okt. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Csak pancser plasztikai sebész csinál mellplasztikát helyi érzéstelenítésben!"


LOL!!! :D :D :D

Csak egy végtelenül ostoba ember képes leírni ekkora nevetséges ostobaságot.

Az érzéstelenítés módszerének semmi köze a műtéti technikához, ezt még egy majom is beláthatja.


Írjál csak nyugodtan nevet, bár szerintem te csak a Kovács Hedvig vagy, és magadat akarod reklámozni ilyen aljas, sutyerák módon.

2014. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te teljesen h¨lye vagy, hogy lennék én a doktornő??? Észnél vagy? És nem, nevet nem írok, nem járatok le senkit, nem az én dolgom!

És igen, tartom a véleményem, tisztességes doki nem dolgozik hentes módra!!!

2014. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dr.Bene Ruzsena!
2015. ápr. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!