Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy mellplasztika...

Mennyire fáj egy mellplasztika? Megéri megcsináltatni?

Figyelt kérdés
1 gyereket szültem, és a melleim nagyon összementek. Addig sem voltak nagyok, de most végképp eltűntek. Mennyire fájdalmas egy mellplasztika? Meddig fáj? Hol érdemes megcsináltatni? Kb. mennyibe kerül mindennel együtt? Békés megyéhez melyik esik legközelebb?
2013. márc. 7. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Helytől függően 700ezer-1millió
2013. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És szerintem nem éri meg megcsináltatni,ennyi pénzből sokkal értelmesebb dolgokat lehet csinálni.
2013. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem tudom, de nemrég volt egy cikk valahol (most nem találom), hogy a dán vagy belga katonaságnál vagy díszőrségnél féloldalas mellnagyobbodásuk lett a férfiaknak. És azt találták, hogy azért, mert a fegyvert oda-odacsapják az egyik mellükhöz a gyakorlatozás során, és ez a szövetek növekedését serkentette.

Szóval próbáld ki, hogy minden nap ütögeted a melleidet pár percig, így egy idő után talán megnő. :)

2013. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az hogy mennyire fáj ember függő is meg méret függő is. Ismrek oylat akinek eléggé fájt több mint egy hétig. De olyat is akinek szinte semennnyire gyógyszert sem vett be. Ha izom alá rakatod az jobban fáj ha csak bőr alá és meg van a hely a szoptatás után akkor van ráe sély hoyg nem lesz vészes. Föleg ah scak akkorát tetesz mint emekkora hely maradt a szoptatás után. Egyik barátnőmnek igy van és nem gyógyszer sem kellett utána csak a varrás húzodott kicsit. Viszont hoyg szép elgyen ahhoz neki az is kellett hoyg elötte is szép formája volt csak ugy lógott és plötyi lett a szoptatás után.
2013. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Szerintem jobban megéri ha veszel tetszésed szerinti méretekben(nem tudom mi a hivatalos neve)"szilikonciciket".

Az még egészségesebb is igaz lehet kényelmetlenebb meg félő hogy kiesik de nagyobb kincs az egészségnél nincs legalább is ez a véleményem az egészről! : )

2013. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!