Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az érdekelne, mennyibe kerül:...

Az érdekelne, mennyibe kerül: egy orrplasztika (csonttörés és az orr nyílás környéki rész beszabása), egy zsírleszívás ( hasról, fenékről), egy ajakfeltöltés külön-külön és legfőképpen egy összegben?!

Figyelt kérdés
Válaszokat nagyon köszönöm! :) Oldalak helyett legyetek szívesek 2014-es árakat jó munkát végző plasztikai sebészektől ( lehet külföldi is pl. : dél-koreai ).
2014. okt. 25. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Krasznai árat tudok neked orra mondani, 700 ezer, ezt a napokban tudtam meg tőle személyesen, ha több műtétet csináltatsz vele, akkor ad kedvezményt .
2014. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 15. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Kárász Tamás is írt, nála is hasonlóak az árak orrplasztika esetén, úgy írta, hogy 450-680 ezer forintig van nála, de mivel nem tudta még akkor mit akarok és mit kell csinálnia ezt az árat adta.

Írj nekik nyugodtan, nekem válaszoltak pár napon belül!

2014. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki úgy szép ahogy van és akinek ez nem tetszik...hát az elmehet melegebb éghajlatra! legyen egy kicsi önbizalmad elégedj meg magaddal enm ér meg ennyit kifizetni érte szerintem
2014. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem undorító módon, de azért látható hogy horgos az orrom ráadásul csak egy ponton így eléggé szembetűnő......szóval meg kéne.
2014. nov. 15. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Jolvan ha ugy erzed csinaltasd meg en tamogatom ha ettol tobb lesz az onbizalmad ;)
2014. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2014. nov. 17. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!