Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek a mellműtétről?

Mi a véleményetek a mellműtétről?

Figyelt kérdés
Szeretném megcsináltatni a mellem. A derékbőségem 63. Szerintetek mekkora mellek állnának jól?

2014. nov. 13. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne tedd! Fogadd el olyannak amilyen! Legyen már önbizalmad!!! Mindegy mekkora,nem számít! A mű mell amúgy sem szép,sőt! Te mit szolnál hozzá,ha a pasid,feltöltettné a farkát? Mert szerinte kicsi,Neked meg jó,utána hogy érnél hozzá?? Könyörgöm gondolkozzál már,minek erre kib.szni milliókat,nem a mellméretedtől leszel nő!! Hanem az vagy,most is!
2014. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Fölösleges... Kár érte kidobni pénzt! És, ha utána elsz*rják? Valahogy vissza kellene csináltatni..
2014. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nagy mellek tetszenek, rajongok értük, de ez alatt az igaziakat értem. A szilikon mellek többsége nem néz ki jól, nem olyan a formájuk, mint az igaziaknak és főként a tapintásuk, fogásuk nem jó. Ha tudnának/tudnak olyat csinálni, ami megszólalásig hasonlít az igazira, akkor támogatnám.
2014. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy most mekkora... Ha legalább B-s, akkor tényleg felesleges. Ha A vagy kisebb akkor azért már nem ablakon kidobott pénz. Akkor is max 2 kosárméret és úgy hogy minél természetesebb legyen a végeredmény.
2014. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Imàdom h megcsinaltattam, ràadàsul olyan termèszeteset, hogy a csalàdomban nem is tudjàk.

Ugyhogy ha èsszel csinàlod, csak örömet okoz!

2014. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem esel át túlzásba akkor oké csak ésszel és ha ettől több lesz az önbizalmad akkor jó bár először próbálj megelégedni magaddal azért ne hozz elhamarkodott döntést mindenki úgy szép ahogy van és akinek ez nem tetszik azt én elküldöm melegebb éghajlatra... :) hidd el úgy vagy szép ahogy vagy és aki igazán szeret az úgy szeret ahogy vagy
2014. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is megcsináltattam. Természetesnek tűnik, akinek nem mondom el, az nem is veszi észre. Nekem nulla mellem volt, most 375cc implantátumom van. Elsőre csak 280-at lehetett betenni. 164cm magas vagyok.

Hogy neked mekkora méret állna jól, az függ a magasságodtól, meg a mellkas méretedtől. Menj el egy konzultációra, ott a doki majd elmondja, mi lenne a legmegfelelőbb.

2014. nov. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ne csináltasd meg!

a legtöbb pasinak nem ez kell!

2014. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem írta hogy pasinak csináltatja... én magamnak csináltam, és gyönyörű lett:)
2014. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat:)

Amúgy nem a fiúk miatt szeretném megcsináltatni.. :) sokkal jobban tetszenék magamnak nagy mellekkel.

2014. nov. 27. 17:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!