Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az áron kívül mi alapján...

Az áron kívül mi alapján válasszak plasztikai sebészt (mellnagyobbítás)?

Figyelt kérdés
Jó ,tudom , böngészni kell a netet de így nem sokra megyek :/ Minden orvosról írnak jót is , rosszat is. Egyébként budapesti vagyok , annyi biztos ,hogy itt szeretném csináltatni.
2014. nov. 28. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
iskolái,gyakorlati helyei,referenciái.
2014. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Akiknek már csinált a doki, őket kérdezd.

Tudod hogy utána nem nagyon fogsz tudni szoptatni, ha esetleg gyereket szeretnél?

2014. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es mellnagyobbítás után lehet szoptatni, tejcsatornát nem vágnak át, mellmirigy és izom alá helyezik az implantátumot.


Keress rá a New Face plasztikára a neten, Dr.Kovács Hedvigre. Ott ír róla mindent, iskoláit, gyakorlatait, meg milyen szakmai társaságnak a tagja. Engem ő műtött, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Árban közép, nem a legolcsobb, de nem is a legdrágább.

2014. nov. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság, referenciák, ár, személyiség.


Személyesen elmentem több orvoshoz is, illetve nagyon fontos szempont volt, hogy legyen fent képei a munkáiról előtte-utána.

Dr. Csuha Lajosnál találtam nagyon sok előtte-utána képet, és nagyon tetszettek a munkái (természetes formát akartam mindenképpen, 85 AA-ból 85 B méretre). Az "előtte" képek között volt olyan, amilyen én voltam előtte, és az "utána" képen pont úgy nézett ki, amilyen eredményt vártam.

Illetve találtam egy blogot is, ahol egy nő leírja a tapasztalatait ezzel az orvossal ( [link] ), annak alapján is megfelelőnek tűnt, plusz a blogger pont olyan alkatú volt mint én, és az elképzelése is hasonlított az enyémre.


Ezután elmentem személye konzultációra is, és nagyon meggyőző volt a doktor nyugalma, higgadtsága, személyisége, türelme. Tetszett, hogy nem "sztársebészként" viselkedik, hanem végtelenül megbízható és türelmes orvosként. Ennek alapján választottam őt, és nem is bántam meg.

2014. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!