Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításra készülök,...

Mellnagyobbításra készülök, kb tavasszal. Az Aesthetic-át a Da Vinci-t és a Budapesti Plasztikai Intézetet néztem eddig. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van esetleg tapasztalatotok bármelyik hellyel kapcsolatban? Vagy ezeken kívül más jó klinika? Eredmény, elégedettség? Ára? ÉS az orvos neve?

2014. szept. 22. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

4 barátnőm csináltatott. 1 külföldön, szóval arról nem sokat tudok. Az eredmény nem a legjobb, olyan mintha meg lenne ereszkedve, lógós. 1 már régebben csináltatta, neki sok komplikációja lett, egy csomó ideget megsértettek, zsibbadt, nem tudott rendesen mozogni. Évekbe telt, mire rendbe jött. 2-en Pécsett a Da Vinci-n csináltatták. 1 megbánta és kivetette. A másik is megbánta, mert nála is lettek következmények, ő is zsibbad és nem tudja rendesen mozgatni a kezét, lehet hogy újabb műtét vár rá, az eredmény sem szép, nagyon természetellenesre sikerült, pedig ő direkt olyat szeretett volna, amiről nem látszik már messziről, hogy mű.

A magánklinikák úgy általában "szállodának" nagyon jók, de ugyanazok az orvosok dolgoznak ott, mint más nem magán kórházakban, úgyhogy sokszor kontrollra már nem is a magánra kell menni, hanem ahol éppen elérhető a doki.

Szóval gondold meg nagyon, sok buktatója van, és hiába bánod meg, nem lehet visszacsinálni.

2014. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Én mindenképpen szeretném megcsináltatni csak akkor tényleg olyan helyen amiről több a jó vélemény mint a rossz.
2014. szept. 22. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:

New Face plasztikai sebészet, Kovács Hedvig doktornő.

Nekem elrontott műtétemet hozta rendbe. Neten keress rá.

2014. szept. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem, őt többen dicsérik, néztem az árakat és azt írja, hogy implantáció 440.000 ft-tól. De azt nem ,gogy ebben a műtét ára és implant is benne van-e. Mert ha igen akkor nem is olyan vészes.
2014. szept. 23. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, és ebben ne is reménykedj, 440000-ért nem találsz dokit aki megműt. Ehhez hozzájön még az implantátum ára. Nem emlékszem már pontosan mennyi volt, de kb még ennyit rászámolhatsz. Egy éjszakát töltesz a rendelőben a műtét után, az is benne lesz majd az árban. De ajánlom hívd fel a doktornőt, menj el egy konzultációra, minden kérdésedre korrekt választ fogsz kapni. A rendelője sem mészárszék, nagyon szép és kulturált!
2014. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. szept. 25. 15:37
 7/8 anonim válasza:
Da vinci!!! Tizedes György a második beavatkozásommal teljes önbizalmat adott. Nagyon jó szakember és teljes mértékben a pácienseire összpontosít, nagyon ember központú és rosszat nem is tudok mondani!! :) Az első műtétem egy mellplasztika volt.. minden rendben volt az első perctől kezdve és a végeredménnyel sem lehetnék elégedettebb. A második pedig orrplasztika, amitől nagyon féltem azt rontják el a esetek 80%-ban ... de mikor megláttam elsirtam magam az örömtől! Preciz! a mellplasztikám 600.000 ft volt az orr pedig 500.000! Az orrplasztikát kicsit sokallottam, de úgy voltam vele, hogy egy életre szól, és nem sajnálom rá a pénzt, hogy tökéletes legyen!
2015. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dr. Bene Ruzsena -t szívből ajánlom! ;)
2015. ápr. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!