Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kylie Jenner (kép is van)...

Kylie Jenner (kép is van) milyen módszerrel dúsította az ajkait? Milyen típusú ajakfeltöltés, amivel nem kiálló kacsaszád lesz, hanem ilyen szép természetes?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 22. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez minden,csak nem természetes.
2014. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nos, valószínűleg az a titok, hogy gyorsan és sokat romlott a szemed, mert ez egyáltalán nem természetes.
2014. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát természetesebb mint ez :

[link]

De szerintem csak megrajzolja.

2014. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, mivel lett ilyen természetellenesen szép ajka?
2014. dec. 22. 22:29
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem bárki bármit mond, ez tuti nem rajzolt: [link]

És természetes szerintem...

2014. dec. 22. 22:30
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
plasztikáztatva van az ajka is és a szemöldöke + a sminkkel még rá tesz egy lapáttal. nem hinném, hogy egy hétköznapi embernek telne ilyen igényes és minőségi szájplasztikára
2014. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltöltve van hanem plasztikázva, plusz a sminkkel még rajzol magának egy új szájat, amitől még nagyobb lesz.
2014. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csakhogy amit utóbb linkeltél, azok ezeréves képek róla. Nézd meg a többit.
2014. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Most biztos le leszek szavazva, de leírom hogy mi a helyzet a szájfeltöltéssel kapcsolatban.Nem tudom neki mivel van, de nekem volt már 3x is szájfeltöltésem, most lesz a 4. és soha nem volt kacsaszám.

Sajnos a hülye szilikontól az terjedt el , hogy akinek szájfeltöltése van az buta liba és az biztos hogy kacsaszája van, pedig nem.

A szilikontól tényleg csúnya lesz a száj és káros is, számos komplikáció és fertőzés léphet fel, de ez teljesen más.

Nekem hyaluronsavval töltik, abból van több fajta, teosial, juvederm stb. Szervezetfüggő kinek mi válik be.

Nekem a teosial vált be, másikak közül 2 hamar felszívódott.

Fontos hogy jó doki adja be, és akkor nem is fáj annyira és szép is lesz nagyon, pár napig duzzadt csak...

És teljesen veszélytelen mivel ez az anyag megtalálható mindenki szervezetében. Nagyjából egy évig tart, aztán tényleg az egész eltűnik, persze idő közben fokozatosan.

Csak pozitív véleményem van róla, ha tényleg érdekel ez a dolog akkor írj privit, szívesen mutatok képet, hogy milyen volt , milyen lett és hogy megduzzadva milyen is.

Szerintem ha valakit nagyon zavar, hogy kicsi a szája, akkor nincs abban semmi kivetnivaló ha egy kicsit beletöltet ezzel az anyaggal, mert természetes és veszélytelen...

2014. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csajnak az EGÉSZ feje rajzolva van, nem csak a szája.
2015. jan. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!