Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikára szeretnék...

Orrplasztikára szeretnék menni, mert nagyon zavar az orrom. Hol és mennyiért lehet? F/18

Figyelt kérdés

Olyan nagy vastag orrom van. Egy kicsit görbe is. Gyerekként még így is jól néztem ki. Felnőtt ismerősök szerint jól nézek ki. De most már nagyon zavar mert többen is cseszegetnek pl ilyen beszólásokkal hogy: olyan feje van mint a tököm. Volt aki meg is említette hogy milyen nagy az orrom. Meg rondának is tart. Sajnos ha folyamatosan csak ezt kapom az iskolában a tanuló társaimtól így egy csepp önbizalom sincs bennem. :(

És úgy vagyok vele ha egyszer szép gyerek voltam akkor nem akarok ronda lenni.


2015. febr. 22. 12:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egy valami van olyan plasztika műtét ahol 3d-be megtervezik az orrom? Vagy olyan hogy hogyan néznék ki az elképzelt orral?
2015. febr. 22. 12:56
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt még nagyon sokszor gondold át, h megéri e neked, mert iszonyú nagy fájdalmakkal jár, 1 hétig nem bírsz enni!
2015. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és egyáltalán nem jár fájdalommal, csak kellemetlenségekkel. Az ára viszont elég húzós, nem tudom ennyi idősen hogy állsz anyagilag de 6-700e Ft körüli összeggel számolhatsz.
2015. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az rengeteg. Akkor keményen kell tanulnom hogy jó melót találjak.
2015. febr. 22. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen munkával tudnék összegyűjteni ennyi pénzt?
2015. márc. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!