Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vállalnak-e teljesen arcműtéte...

Vállalnak-e teljesen arcműtétet? Ezt pontosabban úgy értem hogy az arcom teljesen másképpen nézne ki vagyis mindent átműtenének! Normális válaszokat szeretnék ha lehet.

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz.
2015. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Aki igy gondolkodik annak az agyát kellene meg műteni.
2015. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van már arcátültetés, súlyosan sérült embereknél szoktál alkalmazni (szétégett az arca, fejjel előre szállt ki az üvegablakon, stb). Az eredmény általában nem túl szép, viszont jobb mintha egy húscafat lenne az arcod helyén.


[link]

2015. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem csak arcátültetés létezik...

vállalnak amúgy igen. vagyis azt, hogy több mindent megműtenek az arcon. állat, orrot, ilyeneket. itthon annyira nem terjedt el, mondjuk sztem nem is baj. de pl. dél-koreában nagy divat, még külön show műsor is készült ilyenről. ott nagyon csúnya lányokat műtottek át széppé. let me in vagy mi a címe, youtubeon sok videó van belőle.

2015. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze,csak lóvé kérdése
2015. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmesebb válaszokat!

Gondoltam itt leginkább az államra, arcom formájára, és az állkapocscsontra....a többi nem számítana az arcon.

2015. jún. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!