Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki műtette már az orrát,...

Aki műtette már az orrát, milyen tapasztalatai voltak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyan lett az eredmény mint amilyet vártatok? Megérte?

2015. márc. 2. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon röviden:


orr-fül-gégész műtötte: elkúrta nagyon csúnyán, olcsón.

a legjobb orrplasztikai sebész, Dr. Rezek műtötte: helyrehozta és szép lett, jó drágán.

2015. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megérte, és nagyjából olyan lett amilyet akartam.

Ha azt mondanák hogy visszakapom a műtét árát meg a régi orromat, akkor köszönöm nem kérném, ez szerintem mindent elárul :)

2015. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két műtétem volt. Az első szarul sikerült, teljesen más formát kaptam, mint amilyet kértem. Be akartam perelni az orvost, de a szüleim lebeszéltek róla. Inkább segítettek összegyűjteni az árát egy másiknak. Az se pontosan olyan lett, mint az eredeti elképzelésem volt, de mivel saját porcot is át kellett bele ültetni, örülök, hogy most olyan, amilyen, mert a jelenlegi forma az eredeti és a vágyott között van, szerencsére a vágyotthoz lényegesen közelebb, és nem biztos, hogy pontosan olyanra meg lehetett volna csinálni az elrontott első műtét után. Szóval, nekem a mostani kétszer operált orrom teljesen megfelel. Egyébként az első műtét után fájt az orrom, a második után nem. 27/L
2015. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: kik csinálták? Első válaszoló vagyok.
2015. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!