Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak az orrplasztika témával kapcsolatban és hol érdemes megcsináltatni? Szeretném megműttetni majd az orromat. Kérem írjon akit megműtöttek és véleményeket a műtét után.

Figyelt kérdés
Plasztikai sebész hol?mennyi idő a gyógyulás?

2012. ápr. 10. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dr Rezek Ödön csinálta , ő a legjobb Magyarországon de a legdrágább is.Elégedett vagyok az eredménnyel , pont olyan lett amilyet szerettem volna , megnövelte az önbizalmamat.Egy csúnya orr nagyon csúffá tud tenni egy egyébként szép arcot.A műtét után másfél hétig fájdalomcsillapítókon éltem , nagyon fájdalmas a felépülés belőle.
2012. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ.És pont olyan lett mint az elképzelés szerint?eltudom képzelni hogy fájt nekem baleset során törött el az orrom és fájt is úgyhogy nem lesz újdonság.nem olyan ronda de pici heg van rajta és az orrnyergemből is szeretnék lefaragtatni majd ha lesz rá keretem.Hol van ez a plasztikai rendelő?
2012. ápr. 10. 18:20
 3/6 A kérdező kommentje:
A szépségért meg kell szenvedni :)
2012. ápr. 10. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én műtétem csontos és porcos is volt.Ezért fájt annyira.Konkrétan teljesen új orrot szabattam.Másak az orromon a lyukak meg az egész egyenes és kecses lett.
2012. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is egyenesebbet piszébbet szeretnék,nem vészes de nekem annyira nem tetszik.Még a balesetem előtt se voltam vele elégedett, most meg még asszimetrikus is egy kicsit így jó lenne.Bár félek egy kicsit a műtéttől.Milyen kockázatai vannak?Nem lehet belehalni vagy ilyesmi ugye?(hülye kérdés)1 napig bent kell feküdni gondolom aztán másnap már hazalehet menni?A sín mennyire zavaró?
2012. ápr. 10. 20:13
 6/6 A kérdező kommentje:

A neten olvastam Dr.Varga Klára munkáit és a képek alapján egész szép orrokat csinált.Róla hallottál már?

Már alig várom hogy megcsináltassam,már alig járok társaságba,kellemetlenül érzem magam ha ki kell mennem emberek közé, pedig a párom azt mondja szép vagyok én mégis elégedetlen vagyok az orrom kinézetével.Nemtudom megéri-e a szenvedés?Nemtudom nehéz elfogadnom magamat teljesen olyannak amilyen vagyok.

2012. ápr. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!