Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Rezek Ödön Orrplasztikát...

Dr. Rezek Ödön Orrplasztikát csinál TB-re? Kinek csinált már orrplasztikát? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nekem két műtétre is szükségem lenne ezért mennék hozzá, hogy mind a kettőt megcsinálja. Orrsövényferdülés plusz plasztika. Valahol olvastam, hogy TB csak az orrsövényferdülést fizeti mert ez egészségügyi problémákat okoz ? (Nálam is ez a helyzet.... 13 éves koromban eltalált egy kosárlabda és eltört az orrom. Lett egy kis púp rajta. Inkább profilból látszik, de engem már nagyon idegesít. Minden nap minden percében eszembe van. Nem tudok ezzel tovább élni.

Ezért akinek vannak bármilyen orrplasztika tapasztalata kérem írjon.

23/ L



2015. márc. 16. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is ő csinálta. Ha TB alapon csinálja, akkor is fizetned kell neki egy nagy csomó pénzt, csak kevesebbet, mintha magánkórházban műtene. Tehát (az aktuális árait nem tudom, de például) mondjuk magánkórházban megcsinálja a plasztikát neked 600e forintért, az államiban meg 450e forintért.


Menj el hozzá konzultációra, és akkor majd mond konkrét árakat neked.

Különben hiába dolgozik relatíve drágán, mégis érdemes hozzá menni, mert tényleg ő a legjobb. Máshol találhatsz sokkal olcsóbb lehetőséget is, de nem éri meg, hogy elbsszák.

2015. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Köszönöm szépen a választ. Esetleg privátban tudnál még több infóval szolgálni a műtétről?

Illetve neked is Tb alapon csinálta meg a felét?

Email címem: otika1991@citromail.hu

Nagyon köszönöm

Üdv otilia

2015. márc. 18. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:

A sövény meg az orrváz többi része összefüg, egy szerkezetet alkot. Valószínűleg egy műtétben fogja neked korrigálni.

Ha úgy dönt, hogy inkább két műtétben csinálja, akkor a másodikért nagy valószínűséggel nem kell fizetned. Nekem a plasztika után csinált még egy kiegészítő műtétet, ingyen.


Ha többet szeretnél tudni, akkor kérdezzél.

2015. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Még azt szeretném kérdezni, hogy neked mennyibe került? Illetve, hogy lehet bírni az első napot amikor orron nem lehet levegőt venni? Mennyire nagy a fájdalom összeségébe? Vagy mi volt a legrosszabb?
2015. márc. 20. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Még azt szeretném kérdezni, hogy neked mennyibe került?"


Nem emlékszem már rá, de nem is releváns, mert 1.) régen volt, 2.) nekem másodlagos, bonyolult, nyílt orrplasztikát kellett csinálni a máshol már elrontott orrom miatt, neked viszont első orrplasztikád lesz, ami egyszerűbb ügy.



"Illetve, hogy lehet bírni az első napot amikor orron nem lehet levegőt venni?"


Ez csak attól függ, hogy valaki úgy általában mennyire bírja a gyűrődést meg az élet megpróbáltatásait, vagy mennyire nyafka. Én jól bírom az ilyesmit, nekem nem volt gáz. Meg persze velem már történt ilyen előtte többször is.

Nem kell vele foglalkozni, olyan, mintha náthás lennél. Egy kis hőemelkedés is előfordulhat, mint minden műtét után.

Egy vesetálat mindig a közelben kell tartani, mert csöpöghet a véres savó a tamponon keresztül, meg egy csomó papírvattát, amivel törölgeted óvatosan a tampon végét.

Aztán a javulás nem lineáris, hanem rohamos.


"Mennyire nagy a fájdalom összeségébe? Vagy mi volt a legrosszabb?"


Semennyire. Nincsen fájdalom. Az orrlégzés nélkülözése meg az enyhe hőemelkedés okoz némi kellemetlenséget. Illetve az altatás utóhatásaként felléphet émelygés, hányás néhány órán keresztül. De ezek mind múló kellemetlenségek, az orrod viszont örökké szép lesz.


Még a szem alatt véraláfutás, dagadás léphet fel, amitől olyan leszel, mint akit összevertek. Ennek a nyomai még akár három hét múlva is látszanak, de lehet rá tenni korrektort.

2015. márc. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat. Sokat segítettek a kételyeimen. Amint lehetőségem lesz rá elmegyek a Doktor urhoz.
2015. márc. 25. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!